פיתוח תוכנת Access - פיתוח תוכנה, בניית אתרים,
יעוץ ושירותי מיקור חוץ (outsourcing)

yair@yairweissman.com        Tel: 0544-301265        יאיר ויסמן

פיתוח תוכנה - תמיד במסגרת התקציב ותוך עמידה בזמנים!


מידע כללי

.........................

שרותי מיחשוב

.........................

פרויקטים ולקוחות

.........................

טכנולוגיות וכלים

.........................

English / אנגלית   Hebrew / עברית
.........................

הורד PDF קובץ

.........................

פיתוח תוכנה וסימפטום השיפוצניק


פיתוח תוכנה ו-"סימפטום השיפוצניק"

לאחרונה הייתי בפגישה אליה זומנתי בעקבות כך שהחברה חיפשה מתכנת אקסס כדי לבצע פרוייקט תוכנה עבורם, ומצאה את האתר שלי בגוגל (מי אמר ששיווק בית תוכנה דרך מנועי חיפוש באינטרנט לא עובד?).

אתם מוזמנים לקרוא על קידום אתרים אורגני במנוע חיפוש Google, על מעקב אחר אתרים מקודמים ב-Google, ועל מעקב קידום אתרים ב-Google.

לאחר שקיבלתי הסבר ראשוני על החברה ופעילותה, התמקד המנכ"ל בבעיה שעבורה הם מחפשים פיתרון, הרחיב על צורת העבודה הנוכחית ותאר את הפיתרון העתידי כפי שהוא רואה אותו. לאחר ששמעתי את דבריו, קיימנו שיחה בה שאלתי שאלות מנחות כדי להבין טוב יותר את הדרישות וכדי להפיק איפיון תוכנה כללי בהמשך. במהלך השיחה עלו רעיונות חדשים שמיקדו את הפיתרון הרצוי ולקחו אותו אל מעבר למה שתאר לעצמו המנכ"ל.

לאחר שהשלב המיקצועי של הפגישה על פיתוח תוכנה ייעודית הסתיים, רצה המנכ"ל לשמוע קצת עלי, כמפתח Access, מה מייחד את בית התוכנה שלנו, ועל חלק מהפרוייקטים והלקוחות. פירטתי בפניו את שירותי פיתוח התוכנה שלנו, ומדוע ניהול פרוייקט מיחשוב זה צריך להעשות על-ידי, והצעתי לו לבקר באתר (www.yairweissman.com) כדי להתרשם מסיפורי לקוחות.

ואז, התוודה המנכ"ל כי מנסיון העבר שלו, הוא חושש מבעיות הנובעות מ-"סימפטום השיפוצניק"...

לא ניכנס כאן להסבר על הסימפטום הנ"ל, ורק נאמר כי מרבית הבעיות הקשורות בפיתוח תוכנה (ובכל פרוייקט מיחשוב) יכולות להימנע מראש ע"י בחירה נכונה ומושכלת של בית-התוכנה שאת שירותיו שוכרים לצורך פיתוח התוכנה הייעודית שלכם. אז איך בוחרים בית-תוכנה?

קודם כל דברו עם הספק, או אפילו קבעו פגישת היכרות. בפגישה נסו להיתרשם מהידע המקצועי של הספק, מההבנה שלו בתחום הספציפי שלכם ומהאישיות שלו (האם נוצר 'קליק'?). כמוכן חשוב לשמוע על נסיון העבר שלו, והאם ביצע פרוייקט תוכנה דומה לשלכם.

כשמוגשת לכם הצעת המחיר, קיראו אותה בעיון ולימדו אותה. בידקו שהיא מותאמת ספציפית לצרכיכם ולבעיות העסקיות שאתם עומדים בפניהן, ושהספק הבין באמת את מה שאתם רוצים, ושפיתרון התוכנה שהוא מציע עונה על דרישותיכם. מעבר לעלות ביצוע הפרוייקט, חשוב לקחת בחשבון את איכות הפיתרון העיסקי, איכותו של הפיתרון הטכני ואיכותו של הספק. בידקו את כל הסעיפים שבהצעת המחיר, ואם חסרות נקודות מסויימות, או שדרוש תיקון, מומלץ לדבר עם מגיש ההצעה, ללבן את הנקודות, ולבקש הצעת מחיר מעודכנת.

אם אתם עומדים בפיתחו של פרוייקט תוכנה, קטן או גדול, אנא צרו עימנו קשר ונשמח להיפגש כדי ללמוד יותר על דרישותיכם, ולספק את שירותי פיתוח התוכנה שלנו.


לפרטים נוספים לחצו על הקישור המתאים:
סיפורי לקוחות, פגישות, דיונים, דרישות ופתרונות, ועוד:


אשמח לעמוד לרשותכם, לענות על שאלות, לתת יעוץ ראשוני בלתי מחייב
ולשמוע מה יש לכם לאמר לי בכל עניין.

אתם מוזמנים לפנות אלי במייל (yair@yairweissman.com)
או בטלפון נייד: 0544-301265

יאיר