פתרונות ושרותי מיחשוב - פיתוח תוכנה, בניית אתרים,
יעוץ ושירותי מיקור חוץ (outsourcing)

yair@yairweissman.com        Tel: 0544-301265        יאיר ויסמן

שירותים לעסקים זעירים, קטנים וגדולים - תמיד במסגרת התקציב ותוך עמידה בזמנים!


מידע כללי

.........................

שרותי מיחשוב

.........................

פרויקטים ולקוחות

.........................

טכנולוגיות וכלים

.........................

English / אנגלית   Hebrew / עברית
.........................

הורד PDF קובץ

.........................

פיתוח אפליקציות אינטרנט, פיתוח בשפות תיכנות, קוד מקור, source code, חנות באינטרנט, אפליקציות מבוססות WEB


פרויקטים ולקוחות

הרשימה המובאת בעמוד זה מייצגת רק חלק קטן ממבחר הפרוייקטים בהם היה מעורב ואותם ניהל יאיר ומדגימים את היכולות והמיומנויות השונות במגוון עסקים רחב.
תמה תעשיות פלסטיק הינה החברה המובילה בעולם בתחומה, עוסקת בפיתוח ויצור פתרונות אריזה למגזר החקלאות ובעלת מפעלי יצור וחברות שיווק ברחבי העולם.
החל משנת 1985 יאיר מספק לחברות הבת האנגליות בקבוצה שירותי מיחשוב הכוללים ניתוח מערכות, תיכנות, פיקוח, הדרכה ותמיכה עבור מערכות הניהול שפיתח. המערכות כוללות מודולים לניהול תהליך המכירה (מהצעת מחיר ועד משלוח), רכש, ניהול מלאי ויצור.

סותבי'ס מנהלת מכירות פומביות ברחבי העולם מעל 250 שנים. החברה פעילה ב-34 מדינות ועורכת מכירות ב-15 מדינות על בסיס קבוע. לאחר תידרוך שניתן ע"י הסניף הישראלי, יאיר פיתח תוכנה המטפלת ומנהלת את המכירות ואת הלקוחות.
התוכנה מנהלת ועוקבת אחר התקשורת עם הלקוחות לפני המכירה (כולל הפקת חוזים ומסמכים נוספים), תוצאות המכירה מוזנות בזמן-אמיתי והמערכת מפיקה דוחו"ת ניהול ברמות שונות ולצרכים שונים, חשבוניות, קבלות ודוחו"ת הנהלת חשבונות.

סולל-בונה ארצות-חוץ הינו קונצרן בעל נוכחות בין-לאומית בתחומי הבנייה ובעל שם בכל הקשור לביצועים ואמינות. החל משנת 1958 החברה מעורבת בפרוייקטים כגון מגדלים, משרדים, אוניברסיטאות, בתי-חולים, מלונות, סכרים, כבישים וגשרים המבוצעים ב-15 מדינות הפזורות באפריקה, אירופה ואמריקה.
בשיתוף פעולה עם מנהל המיחשוב של החברה, יאיר תיכנן והקים את מערכת הרכש המקשרת בין אתרי הבנייה השונים, שלושת משרדי הרכש האזוריים (לונדון, ניו-יורק וישראל) ומשרד ההנהלה הראשי.
חלקים מסוימים במערכת עובדים על גבי שרת האינטרנט בעוד שחלקים אחרים עובדים ברשת המקומית. המערכת מנהלת עשרות אלפי פריטים, אלפי ספקים, העברות כספים במטבעות שונים, שינוע ושילוח בין-לאומיים וכן מפיקה מסמכים כגון חשבוניות, הזמנות, הוראות עבודה, שיחרור ממכס במדינות שונות, דוחו"ת ניהוליים וחשבונאיים.

שירביט ביטוח הינה חברת ביטוח המעסיקה מאות עובדים הפזורים ב-10 סניפים ומספקת כיסויי בריאות, נסיעות, רכב, בית, תאונות ועוד.
חברת הבת הבריטית המתמחה בביטוחי נסיעות הטילה על יאיר את המסימה לפתח וליישם את אתר המסחר האלקטרוני של החברה המאפשר מכירת ביטוח עבור מדינות רבות. האתר מספק הצעות מחיר לביטוח, מאפשר תשלום ע"י כרטיס אשראי ומנהל מערך מכירות ע"י סוכנים וסוכני-משנה.

רד תקשורת מחשבים מוכרת בעולם כיצרן מוביל של ציוד תקשורת. כחברה המוכרת מגוון רחב של מוצרים בכל רחבי העולם, מחלקת ההדרכה הבין-לאומית של החברה עסוקה באופן קבוע באירגון כנסים וסמינרים טכניים והיא זאת שפנתה אל יאיר בכדי שיאפיין ויפתח מערכת שתנהל את התהליכים והמשימות הכרוכות באירגון הכנסים.
המערכת האינטרנטית שפותחה ע"י יאיר מטפלת ברישום על כל היבטיו, ובכלל זה אירגון תחבורה ונסיעות (אוירי, ימי ויבשתי), סידורי לינה במלונות, הרצאות, סדנאות, ארועים ופעילויות, ועוד. המערכת מאפשרת גישה (דרך מערכת אבטחה) לאורחים, ספקים, מרצים, מפיקים ומארגנים לצורך גישה למידע, הפקת דוחו"ת, לוחות זמנים ועוד.

פי.וי רן הינה חברה ישראלית המובילה ביצור חומרי אריזה מ-P.V.C ובעלת משרדים ומרכז הפצה אירופאי הממוקם באנגליה. קצב הגידול של החברה יצר מצב בו מערכת הנהלת החשבונות הקיימת לא סיפקה פתרון מתאים למצב החדש שנוצר ויאיר נקרא לעזרה. לאחר ניתוח הדרישות הנוכחיות והעתידיות והבנת צרכי הלקוח, יאיר פיתח ויישם מערכת מיחשוב שנתנה מענה הולם. לאחר יישום המערכת, יאיר היה אחראי על מערך ההדרכה בחברה וכן על מתן התמיכה הטכנית.

ברקן יועצי בטיחות הינה חברת יעוץ המתמחה במתן יעוץ בטיחות למגוון תעשיות עבור מתקנים חדשים וכן סקרים תקופתיים. במטרה להפחית את כמות האדמיניסטרציה, הניירת וטעויות-אנוש, החברה החליטה על פיתוח מערכת ממוחשבת המתאימה לניהול פרויקטים, מעקב ההתקדמות, הנהלת החשבונות והפקת דוחו"ת. יאיר היה האחראי על פרוייקט המיחשוב של החברה.

מיקי תירוש, סוחר אמנות בקנה-מידה בין-לאומי, פעיל במגזר הפרטי והעיסקי ומבצע עיסקאות ברחבי העולם. עם התרחבות העסק גדלה גם מורכבותו ומיקי פנה אל יאיר בדרישה למערכת תוכנה מתקדמת שתלווה את כל השלבים והפעילויות העיסקיות.
כתוצאה מכך, נוצרה המערכת המתקדמת ביותר לתחום האמנות המטפלת בין השאר בניהול מלאי, הפקת קטלוגים, שליטה במערך הלוגיסטי, שינוע פריטים בין מספר מחסנים ואולמות תצוגה, ניהול אוספים עבור צד שלישי, שותפויות, והנהלת חשבונות.אשמח לעמוד לרשותכם, לענות על שאלות, לתת יעוץ ראשוני בלתי מחייב
ולשמוע מה יש לכם לאמר לי בכל עניין.

אתם מוזמנים לפנות אלי במייל (yair@yairweissman.com)
או בטלפון נייד: 0544-301265

יאיר