פתרונות ושרותי מיחשוב - פיתוח תוכנה, בניית אתרים,
יעוץ ושירותי מיקור חוץ (outsourcing)

yair@yairweissman.com        Tel: 0544-301265        יאיר ויסמן

שירותים לעסקים זעירים, קטנים וגדולים - תמיד במסגרת התקציב ותוך עמידה בזמנים!


מידע כללי

.........................

שרותי מיחשוב

.........................

פרויקטים ולקוחות

.........................

טכנולוגיות וכלים

.........................

English / אנגלית   Hebrew / עברית
.........................

הורד PDF קובץ

.........................

פתרונות כוללים בתחום האינטרנט, תיכנון, עיצוב, הפקה ובנייה של אתרי אינטרנט


התייעלות בעסק על-ידי יעול המידע, בסיסי הנתונים והתוכנה

כל עסק וכל אירגון סובל מחוסר יעילות הגודל עם הזמן. בין אם בגלל שהיקף הפעילות של העסק גדל, הוטמעו שיטות עבודה חדשות, כח-האדם התחלף או מכל סיבה אחרת, מתרחש תהליך הדרגתי של ירידה ביעילות, שבשל אופיו האיטי, לא תמיד יהיה מורגש ע"י האנשים הנמצאים בסביבת העבודה ביום-יום.

סימפטומים של תהליך כזה יכולים להיות בין השאר האטה בפעולת המחשב באופן כללי, פעילות איטית יותר של בסיסי נתונים בפעולות כתיבה או עידכון של נתונים, צורך להקליד מידע מסוים יותר מפעם אחת (לדוגמא, במערכת ההזמנות ובמערכת הנהלת החשבונות, או עידכון לקוח חדש במערכת הנהלת החשבונות ובספרי הטלפונים של אנשי המכירות), צורך להשתמש בתוכנה נוספת ככלי עזר חיצוני לתוכנה הראשית (לדוגמא, שימוש במחשבון כדי למצוא את כמות המלאי העתידית לאחר הגעת המשלוח הבא וביצוא ההזמנות עד אז), מידע לא זהה הקיים בשני מחשבים שונים, ועוד.

אם גם אצלך בעסק אתה מוצא את עצמך מקליד למערכת שלך הזמנה של לקוח שכבר הוקלדה על-ידו, מעדכן מספר טלפון חדש של לקוח ביותר ממקום אחד, לא בטוח אם רמת המלאי הנוכחית היא זאת שמופיעה במחשב במחסן או במחשב של איש המכירות, זקוק למחשבון כדי לדעת את העלות האמיתית של המוצרים במלאי, לא מצליח לייצר מדבקות כתובות של הלקוחות שלך, או ממתין יותר מדי זמן לקבל דו"ח מהתוכנה - כנראה שיש אצלך בעסק מקום לשפר את היעילות של מערך המיחשוב, שיפור אשר יביא לחיסכון בכסף ובזמן וישפר את איכות השירות ללקוחותיך.

חלק מההתייעלות יכול להיות פשוט בגלל הדרישות הגוברות של הטיפול במידע והטיפול הוא לשדרג את המחשבים, להחליף למעבד מהיר יותר, להוסיף זכרון, או להשתמש ברשת מהירה יותר. ייעול נוסף יכול להיות כתוצאה מאופטימיזציה של מערכת ההפעלה: מחיקת קבצים שאינם בשימוש ומחיקת קבצים פגומים, איחוי הדיסקים, הסרה של תוכנות זמניות שהיו דרושות פעם אולם כבר אין צורך בהם, ביצוע עידכונים של התוכנות הקיימות ועוד. הייעול התיפעולי והמורגש ביותר יכול להיות מושג ע"י הבנת הפעולות השיגרתיות במשרד ושינוי המערכות הקיימות כך שיתאימו טוב יותר לפעולות הננקטות ע"י האנשים. כך ניתן לשנות תוכנות קיימות או לכתוב כלים חדשים אשר יאפשרו שיתוף מידע בין מחשבים ובין תוכנות ובכך לבטל את הצורך בהקלדה כפולה של נתונים, לדוגמא.

השילוב המנצח של הבנה יסודית של תהליכים עיסקיים, ניתוח מערכות, ופיתוח תוכנה מאפשר לנו לתת לך פיתרון מושלם לייעול העבודה הכרוכה במערכות המידע והמחשבים.


לפרטים נוספים לחצו על הקישור המתאים:
סיפורי לקוחות, פגישות, דיונים, דרישות ופתרונות, ועוד:


אשמח לעמוד לרשותכם, לענות על שאלות, לתת יעוץ ראשוני בלתי מחייב
ולשמוע מה יש לכם לאמר לי בכל עניין.

אתם מוזמנים לפנות אלי במייל (yair@yairweissman.com)
או בטלפון נייד: 0544-301265

יאיר