פתרונות ושרותי מיחשוב - פיתוח תוכנה, בניית אתרים,
יעוץ ושירותי מיקור חוץ (outsourcing)

yair@yairweissman.com        Tel: 0544-301265        יאיר ויסמן

שירותים לעסקים זעירים, קטנים וגדולים - תמיד במסגרת התקציב ותוך עמידה בזמנים!


מידע כללי

.........................

שרותי מיחשוב

.........................

פרויקטים ולקוחות

.........................

טכנולוגיות וכלים

.........................

English / אנגלית   Hebrew / עברית
.........................

הורד PDF קובץ

.........................

פתרונות כוללים בתחום האינטרנט, תיכנון, עיצוב, הפקה ובנייה של אתרי אינטרנט


ייעוץ חינם

אם אתם עומדים בפיתחו של פרוייקט מיחשוב, קטן או גדול, פשוט או מורכב, ואתם מעוניינים לשמוע דעה נוספת, רעיונות חדשים או משוב על הפיתרון שמסתמן - נשמח לשמוע מכם ללא שום מחויבות.

הידע והנסיון שצברנו במרוצת השנים בתחומי המיחשוב השונים מאפשר לנו לקבל תמונה כוללת ולהבין אותה במהירות גבוהה יחסית. כתוצאה מכך נוכל לחוות דעה, לתת ניתוח ראשוני וכיוון מועדף לפיתרון אופטימלי.

בין אם הרעיון רק עלה בראשכם ועדיין לא עשיתם אפילו את הצעד הראשון בפרוייקט, ובין אם כבר סגור ומוכן ליציאה לדרך ועדיין יש לכם צורך לשמוע עוד דעה בלתי תלוייה - אתם מוזמנים להתקשר אלינו ולספר לנו על הפרוייקט שלכם. אנו נשאל שאלות וככל שנקבל יותר תשובות נוכל למקד את העצות שלנו. וכל זאת כאמור - ללא התחייבות מצדכם. אנו מקווים שהעצות המקצועיות שתקבלו מאיתנו יגרמו לכם לבקש את שירותינו כחלק מפרוייקט המיחשוב העתידי שלכם.

בהתאם לסוג הפרוייקט ואופיו, הייעוץ הראשוני שינתן לכם בחינם יכלול מרכיבים שונים ויכסה תחומים שונים במחשבים. אם אתם רוצים לשדרג את חומרת המחשבים בעסק, לפתח תוכנה ייחדית חדשה, לרכוש שירותי מיקור חוץ או לרכוש מינוי לשירות מקוון - אף פעם לא מזיק לשמוע דעה נוספת, במיוחד אם היא בלתי תלויה ואינה עולה כסף, ואפילו יותר מזה אם היא מקצועית.

יתרה מזאת - מעבר לעצה ראשונית וכללית שנוכל לתת לכם בטלפון, לעיתים נסכים גם לבדוק את הנושא לעומק ולשלוח לכם מסמך מפורט יותר בדואר-אלקטרוני. ועדיין ללא כל תמורה.

אז מה הטריק? איפה הקאטצ'? מה יוצא לנו מזה? ומאיפה מגיע הכסף?

התשובה פשוטה מאוד - מחשבה לטווח ארוך ועיקרון 'קודם תן ואחר-כך קח'.

חשוב לנו להראות לכם שאנחנו מקצועיים, מקצוענים ושנוח לעבוד איתנו. לאחר שתיווכחו בזה, גם אם פיספסנו את המועד להשתלב בפרוייקט הנוכחי שלכם, אנחנו בטוחים שקנינו לנו מקום של כבוד בין ספקי שירותי המיחשוב שלכם, ושלא תהססו ליצור עמנו קשר בהזדמנות הראשונה בה יהיה צורך בספק שירותי מחשב. אנו גם מאמינים שתשמחו להמליץ עלינו לאנשים אחרים שיוכלו להפיק תועלת מהשירות שאנו מציעים.


לפרטים נוספים לחצו על הקישור המתאים:


אשמח לעמוד לרשותכם, לענות על שאלות, לתת יעוץ ראשוני בלתי מחייב
ולשמוע מה יש לכם לאמר לי בכל עניין.

אתם מוזמנים לפנות אלי במייל (yair@yairweissman.com)
או בטלפון נייד: 0544-301265

יאיר