פתרונות ושרותי מיחשוב - פיתוח תוכנה, בניית אתרים,
יעוץ ושירותי מיקור חוץ (outsourcing)

yair@yairweissman.com        Tel: 0544-301265        יאיר ויסמן

שירותים לעסקים זעירים, קטנים וגדולים - תמיד במסגרת התקציב ותוך עמידה בזמנים!


מידע כללי

.........................

שרותי מיחשוב

.........................

פרויקטים ולקוחות

.........................

טכנולוגיות וכלים

.........................

English / אנגלית   Hebrew / עברית
.........................

הורד PDF קובץ

.........................

בית תוכנה המספק פיתוח תוכנה לעסקים לפי דרישת הלקוח (תוכנה מותאמת אישית) או לבתי תוכנה אחרים כקבלן משנה


בית תוכנה

אם אתם מחפשים בתי תוכנה או חברות תוכנה לצורך פיתוח תוכנת מחשב, הגעתם למקום הנכון - בית התוכנה שעובד בשבילך! בית התוכנה שלנו הינו בעל ותק של עשרות שנים בהן פיתחנו תוכנות למספר רב של אירגונים בעלי צרכי תוכנה מגוונים.

בית התוכנה שלנו הוא בעצם הרבה יותר מבית תוכנה סטנדרטי. בעוד שבית תוכנה אחר עוסק רק בפיתוח וכתיבת תוכנה, בית התוכנה שלנו יכול לספק פיתרון מיחשוב מלא ופתרונות משלימים אשר משתלבים עם מערכות תוכנה שכבר קיימות ואפילו אם פותחו על-ידי בית תוכנה אחר.

"איך לבחור בית תוכנה לפיתוח התוכנה שלך?" היא אחת השאלות הראשונות ששואל את עצמו כל עסק הצריך שירותי פיתוח תוכנה על-ידי בית תוכנה. למרות שאין תשובה בדוקה לגבי אופן בחירת בית תוכנה, רצוי להכין מסמך דרישות לבתי התוכנה, להיפגש עם נציגים מבית התוכנה, לקבל רקע על בית התוכנה, לבקש המלצות מלקוחות קודמים שקיבלו שירותי פיתוח תוכנה, ולהתרשם באופן כללי מהמקצועיות והמקצוענות של בתי התוכנה השונים.

בית התוכנה שלנו מתמחה בפיתוח תוכנה עיסקית וידידותית למשתמש, בעיקר תוכנה מבוססת על בסיסי נתונים. כבית תוכנה המכבד את עצמו, אנו נלווה אתכם בכל שלבי פרוייקט התוכנה שלכם, עוד בשלבים שלפני פיתוח התוכנה ועד לתמיכה השותפת ולפיתוחי תוכנה נוספים על בסיס קבוע לפי דרישתכם.

אנו שואפים להיות בית התוכנה הצמוד שלכם, שילווה אתכם לאורך שנים ארוכות ויתן לכם פתרונות תוכנה שיגדלו ויתפתחו אתכם במקביל להתפתחות העסק ולדרישות המיחשוב שלכם. בתור בית תוכנה צמוד, נבין טוב יותר את התהליכים בעסק שלכם ונוכל להציע פתרונות יצירתיים שאף ידחפו את העסק שלכם קדימה ויתן לכם את היתרון המשמעותי על המתחרים שלכם.

התקשרו אלינו כדי לשמוע עוד על בית התוכנה שלנו, על השירותים שאנו יכולים לספק לעסק שלכם ועל התועלות והיתרונות שתפיקו מאיתנו כבית תוכנה צמוד.


לפרטים נוספים לחצו על הקישור המתאים:


אשמח לעמוד לרשותכם, לענות על שאלות, לתת יעוץ ראשוני בלתי מחייב
ולשמוע מה יש לכם לאמר לי בכל עניין.

אתם מוזמנים לפנות אלי במייל (yair@yairweissman.com)
או בטלפון נייד: 0544-301265

יאיר