פתרונות ושרותי מיחשוב - פיתוח תוכנה, בניית אתרים,
יעוץ ושירותי מיקור חוץ (outsourcing)

yair@yairweissman.com        Tel: 0544-301265        יאיר ויסמן

שירותים לעסקים זעירים, קטנים וגדולים - תמיד במסגרת התקציב ותוך עמידה בזמנים!


מידע כללי

.........................

שרותי מיחשוב

.........................

פרויקטים ולקוחות

.........................

טכנולוגיות וכלים

.........................

English / אנגלית   Hebrew / עברית
.........................

הורד PDF קובץ

.........................

מערכת הצעות מחיר – תחילת עבודה ו-draft ראשון

מערכת הצעות מחיר –
תחילת עבודה ו-draft ראשון

לאחר שעלה הרעיון של תוכנה לבניית הצעת מחיר ונלקחו בחשבון תכונות ומאפיינים דרושים לתוכנה להפקת הצעות מחיר הגיע הזמן לפתוח את בסיס-הנתונים אקסס ולהתחיל במלאכת הפיתוח. כצפוי בתחילת פרוייקט תוכנה זה, היה זיג-זוג רב בין הגדרת השדות והטבלאות של מבנה הנתונים ובין המסכים ושורות הקוד של מימשק המשתמש. די בטוח שרוב המסכים שמפותחים עכשיו עוד יעברו שינויים במהלך פיתוח התוכנה, שדות חדשים יתווספו לטבלאות קיימות וטבלאות חדשות יתווספו, חלק מהשדות והטבלאות יתבררו כמיותרים וימחקו, וכנראה שגם הדרישות ישתנו עקב תובנות עצמיות או כתוצאה ממשוב של משתמשים ראשוניים. בשלב זה המטרה היא להקים את השלד של תוכנת ניהול הצעות המחיר ולבנות פונקציונליות בסיסית שממנה ניתן להתקדם.

הגירסה הראשונה של "מערכת ניהול הצעות מחיר" שמשוחררת כעת היא 0.1.14 (Version 0.1 Build 14), וכאמור היא מהווה רק את תחילת הפיתוח של פרוייקט זה ומכילה רק את החלקים הראשוניים של המערכת הסופית המתוכננת. יחד עם זאת, גירסה זאת מאפשרת הפקת הצעות מחיר, וניהולם בצורה מושלמת ע"י הגדרות ראשוניות ואיכלוס מידע בסיסי (דרך מסך "הגדרות מערכת"), הגדרת לקוחות וניהולם, וניהול בסיס המידע הראשי – הצעות המחיר. כבר בגירסה זאת ניתן להוסיף גירסאות חדשות של הצעות מחיר קיימות, לתעד ולנהל את התקשורת מול הלקוח, לקבל תמונת מצב עדכנית של כרטיס הלקוח במחינת הנהלת-חשבונות, לקשר קבצים שונים לכל הצעת-מחיר, ועוד.

אתם מוזמנים להוריד את "מערכת ניהול הצעות מחיר" ולהשתמש בה, אולם זיכרו כי היא עדיין לא מושלמת, חסרות בה תכונות רבות שיתווספו בהמשך ולמרות בדיקות רבות שנערכו – היא עדיין עלולה להכיל באגים.

כמוכן, יש לזכור כי היות והתוכנה עדיין מתפתחת, מבנה הנתונים עשוי להשתנות כך שרצוי לקחת זאת בחשבון אם אתם מתכננים לבנות דוחו"ת או פונקציות נוספות מסביב לתוכנה.

את התוכנה יש להריץ בעזרת Microsoft Access 2003.

בשלב זה עדיין אין מדריך למשתמש, או תיעוד אחר, אולם השימוש בה הינו פשוט כך שמספר נסיונות ללחוץ על כפתורים שונים יפתרו את הבעייה.

נשמח לקבל כל סוג של משוב לגבי התוכנה, על-מנת שנוכל לשפרה בהתאם.

להורדת "מערכת ניהול הצעות מחיר" לחצו כאן.לפרטים נוספים לחצו על הקישור המתאים:
סיפורי לקוחות, פגישות, דיונים, דרישות ופתרונות, ועוד:


אשמח לעמוד לרשותכם, לענות על שאלות, לתת יעוץ ראשוני בלתי מחייב
ולשמוע מה יש לכם לאמר לי בכל עניין.

אתם מוזמנים לפנות אלי במייל (yair@yairweissman.com)
או בטלפון נייד: 0544-301265

יאיר