פתרונות ושרותי מיחשוב - פיתוח תוכנה, בניית אתרים,
יעוץ ושירותי מיקור חוץ (outsourcing)

yair@yairweissman.com        Tel: 0544-301265        יאיר ויסמן

שירותים לעסקים זעירים, קטנים וגדולים - תמיד במסגרת התקציב ותוך עמידה בזמנים!


מידע כללי

.........................

שרותי מיחשוב

.........................

פרויקטים ולקוחות

.........................

טכנולוגיות וכלים

.........................

English / אנגלית   Hebrew / עברית
.........................

הורד PDF קובץ

.........................

שידרוג אפליקציה של אקסס


שידרוג אפליקציה של אקסס

מרכיב נכבד ביותר מהשרותים אותם אנו מספקים ללקוחותינו הוא שידרוג של יישומים קיימים, הוספת יכולות חדשות והמרות לגירסאות חדשות של אקסס. מדי פעם אנו גם נדרשים לשדרג אפליקציות שלא נכתבו במקור עבור אקסס (כדוגמת מג'יק - Magic).

שידרוג אפליקציה של אקסס מגירסה ישנה למתקדמת יותר, יכולה להיות קלה יחסית, בהנחה שהיישום המקורי נכתב בצורה נכונה, ברורה ותיקנית, וכן שיש גישה למידע והוא לא חסום ומוגן ע"י הצפנה וסיסמאות. לרוב מיקרוסופט שומרת על תאימות מלאה לגירסאות קודמות, אולם לעיתים, כדי להציג שיפורים מסויימים, לא ניתן לשמור על תאימות מלאה וכך נוצרים מצבים בהם יש צורך לשנות שורות קוד לפני שהאפליקציה המשודרגת תעבוד תחת גירסה חדשה של אקסס. באם יש צורך לבצע שינויים באפליקציה, יש צורך בגישה לקוד המקור של התוכנה, ואז נשאלת השאלה אם זה קיים ברשות המשתמש? אם לא, יש לנסות להשיג את קוד המקור מבית התוכנה אשר פיתח את האפליקציה המקורית.

שידרוג אפליקציה אשר פותחה במקור עבור בסיס-נתונים אחר, כרוך בדרך-כלל ביבוא הנתונים הקיימים מהמערכת הקודמת, ופיתוח יישום חדש באקסס. רוב הפלטפורמות המטפלות ביישומי בסיס-נתונים אשר נמצאו בשימוש בשנים האחרונות מאפשרות ייצוא של הנתונים במגוון רחב של פורמטים. גם אם ייצוא בפורמט של אקסס היא לא אחת האפשרויות, ניתן לייצא את הנתונים בפורמט ביניים אשר אקסס מסוגל לקרוא אותו. זוהי דרך פתלתלה יותר וארוכה יותר, ולעיתים דורשת גם קצת התאמות ידניות כגון מיפוי שדות, אולם בכל מקרה היא תהיה מהירה יותר מהקלדה חוזרת של כל המידע והסיכוי לטעויות אנוש נמוך יותר בהרבה. פיתרון אחר שנהוג במקרים מסויימים הוא להשאיר את המידע הקודם על גבי המערכת הקודמת במחשב בודד, רק למטרת גישה לנתונים היסטוריים, ולהתחיל לבנות מידע חדש ולצבור אותו מהתחלה בעזרת המערכת החדשה מבוססת אקסס. במקרה זה, אין למעשה שידרוג אמיתי של האפליקציה, אלא פיתוח אפליקציה חדשה אשר תחליף את הקודמת.

הנסיון רב השנים שלנו בפיתוח ושידרוג תוכנות מבוססות אקסס תוך מתן שירות אישי ומקצועי ללקוחותינו, מאפשר לנו להעמיד את הידע הנרחב שלנו לרשותך. אם ברצונך לשדרג את התוכנה מבוססת בסיס-נתונים שלך, אנא פנה אלינו ונשמח לייעץ, לעזור ולקחת חלק בפרוייקט שלך.


לפרטים נוספים לחצו על הקישור המתאים:


אשמח לעמוד לרשותכם, לענות על שאלות, לתת יעוץ ראשוני בלתי מחייב
ולשמוע מה יש לכם לאמר לי בכל עניין.

אתם מוזמנים לפנות אלי במייל (yair@yairweissman.com)
או בטלפון נייד: 0544-301265

יאיר