פתרונות ושירותי מיחשוב - פיתוח תוכנה, בניית אתרים,
יעוץ ושירותי מיקור חוץ (outsourcing)

yair@yairweissman.com        Tel: 0544-301265        יאיר ויסמן

שירותים לעסקים זעירים, קטנים וגדולים - תמיד במסגרת התקציב ותוך עמידה בזמנים!


מידע כללי

.........................

שרותי מיחשוב

.........................

פרויקטים ולקוחות

.........................

טכנולוגיות וכלים

.........................

English / àðâìéú   Hebrew / òáøéú
.........................

הורד קובצ PDF

.........................

Project Management - ניהול פרוייקט מיחשוב


Project Management - ניהול פרוייקט מיחשוב

אם אתם עומדים בפיתחו של פרוייקט מיחשוב – בין אם בשלב הגדרת הפרוייקט, איפיון הפרוייקט או לקראת ביצוע הפרוייקט, אנו נשמח להעמיד לרשותך את הידע והנסיון שלנו בניהול פרוייקט מיחשוב גדול כקטן, מורכב כפשוט.

ההכרות העמוקה שלנו עם תחומי המיחשוב השונים, החל בחומרה ותשתיות ועד רשתות תקשורת ותוכנה, וכן הבנה מתקדמת ונסיון עם טכנולוגיות שונות ומתקדמות, מציבות אותנו בעמדה המאפשרת לנו לנהל את פרוייקט המיחשוב הבא שלך.

פרוייקט מיחשוב הוא תהליך ארוך ומורכב אשר הצלחתו תלויה בגורמים רבים הפזורים בכל שלבי הפרוייקט. כל שלב משלבי פרוייקט המיחשוב שלכם הינו חשוב וקריטי ולכן אין להמעיט בחשיבות ההכנות לביצוע הפרוייקט: הגדרת הפרוייקט, איפיון הפרוייקט, הקצאת המשאבים לפרוייקט, הוצאת מכרזים, בחירת ספקים וקבלני משנה, הגדרת יעדים ואבני-דרך, מעקב התקדמות ומדידת ביצועים.

ככל שעבודת ההכנה לקראת ביצוע פרוייקט המיחשוב נעשית טוב יותר, כך קטנים הסיכויים לתקלות ולהפתעות העלולות להכשיל את הפרוייקט. לוח הזמנים יהיה תחת שליטה, מסגרת התקציב לא תיפרץ ואיכות הביצוע תהיה גבוהה.

אין ספק כי כלקוח, לך יש את ההבנה הטובה ביותר איך צריכה להיראות התוצאה הסופית ומה אתה רוצה מפרוייקט המיחשוב שלך. אולם, לא תמיד יש לך את הידע איך להגיע בדרך הטובה ביותר אל התוצאה המיוחלת. כאן בדיוק המקום בו אנו יכולים לעזור לך בניהול הפרוייקט: אנו יכולים לתכנן את הדרך והמסלול הנכון ביותר בין המצב הנוכחי לבין המצב הרצוי בסיום הפרוייקט. אם תרצה אנו גם יכולים לבצע את הניווט ואף לנהוג, להנהיג ולנהל את פרוייקט המיחשוב שלך, ובכך להוריד ממך את הדאגות, לתת לך שקט נפשי שניהול הפרוייקט נמצא בידיים מקצועיות ולקחת את האחריות על ניהול הפרוייקט.


לפרטים נוספים לחצו על הקישור המתאים:


אשמח לעמוד לרשותכם, לענות על שאלות, לתת יעוץ ראשוני בלתי מחייב
ולשמוע מה יש לכם לאמר לי בכל עניין.

אתם מוזמנים לפנות אלי במייל (yair@yairweissman.com)
או בטלפון נייד: 0544-301265

יאיר