פתרונות ושירותי מיחשוב - פיתוח תוכנה, בניית אתרים,
יעוץ ושירותי מיקור חוץ (outsourcing)

yair@yairweissman.com        Tel: 0544-301265        יאיר ויסמן

שירותים לעסקים זעירים, קטנים וגדולים - תמיד במסגרת התקציב ותוך עמידה בזמנים!


מידע כללי

.........................

שרותי מיחשוב

.........................

פרויקטים ולקוחות

.........................

טכנולוגיות וכלים

.........................

English / àðâìéú   Hebrew / òáøéú
.........................

הורד קובצ PDF

.........................

Database conversion - המרת בסיס-נתונים וייבוא מידע למערכת חדשה


Database conversion - המרת בסיס-נתונים וייבוא מידע למערכת חדשה

גם כיום, עשור שנים ויותר שמערכת ההפעלה Microsoft Windows מיצבה את עצמה כמערכת ההפעלה הפופולרית ביותר, עדיין ניתן למצוא מחשבים הפועלים עם מערכת הפעלה של DOS. הנתון המפתיע הוא שמחשבים אלו נמצאים בחברות ומשמשים כפלטפורמה לבסיסי נתונים ישנים שעדיין מהווים גורם משמעותי בפעילות העסק.

בדרך-כלל מדובר בבסיס נתונים שבית התוכנה כבר אינו תומך בו, וביישום שגם בו אף אחד לא תומך. ידוע לכולם שזהו מצב לא בריא בו הפעילות העיסקית נסמכת על יישום ישן הכתוב על גבי בסיס נתונים ישן שרץ על מערכת הפעלה ישנה, ויחד עם זאת קיים פחד בלתי מוסבר לגעת במערכת הזאת פן היא תפסיק לעבוד. במקרה הטוב נערכים גיבויים למידע, וכבר ראיתי מקרים לא בודדים בהם קיים מחשב זהה שלא נמצא בשימוש ומחכה להיכנס לפעולה אם חס וחלילה המחשב הזה יפסיק לפעול.

בגלל שאין תמיכה ליישום ולבסיס-הנתונים, לא רק שקיימת סכנה לתפקוד השוטף של האפליקצייה ולתקינות המידע בבסיס הנתונים, אלא גם שלא ניתן לתקן באגים ותקלות שמתגלות במשך הזמן, וכן לא ניתן לבצע שינויים, תוספות ושידרוגים כדי לתמוך בשינויים שעבר העסק מאז נכתבה התוכנה.

לרוב, המצב הקיים אינו משתנה בגלל פחד מקידמה, הכנסת מערכת חדשה שתידרוש תקופת התאקלמות מצד העובדים, האפשרות להעביר את המידע ההיסטורי מבסיס-הנתונים הישן למערכת החדשה ועוד.

אם יש לכם בחברה יישום שהוא בסיס-נתונים המבוסס על פלטפורמה ישנה או ורסיה ישנה (כגון Magic) וכבר אין לכם תמיכה לאפליקציה זאת, או שבגלל הטכנולוגיה הלא סטנדרטית, התמיכה יקרה, ואתם מעוניינים לבצע שינויים או תיקונים, להוסיף פונקציות או דוחו"ת, לשפר את הביצועים, או סתם להרגיש רגועים יותר שיש מי שיטפל באפליקציה, נשמח להיפגש איתכם ולשמוע ולראות במה מדובר.

אנו נשמח ללמוד את הפיתרון שהאפליקציה נותנת לכם, ולספק את אותו הפיתרון תוך שימוש בכלים עדכניים, יעילים ומהירים יותר, כלי פיתוח אשר יאפשרו לנו להוסיף פעולות חדשות שיעזרו לכם לשפר את יעילות העבודה בעסק. ברוב המקרים נוכל גם לייבא את המידע ההיסטורי אשר היה בשימוש במערכת הישנה, כך שניתן להפיק דוחו"ת השוואה היסטוריים.


לפרטים נוספים לחצו על הקישור המתאים:


אשמח לעמוד לרשותכם, לענות על שאלות, לתת יעוץ ראשוני בלתי מחייב
ולשמוע מה יש לכם לאמר לי בכל עניין.

אתם מוזמנים לפנות אלי במייל (yair@yairweissman.com)
או בטלפון נייד: 0544-301265

יאיר