פתרונות ושרותי מיחשוב - פיתוח תוכנה, בניית אתרים,
יעוץ ושירותי מיקור חוץ (outsourcing)

yair@yairweissman.com        Tel: 0544-301265        יאיר ויסמן

שירותים לעסקים זעירים, קטנים וגדולים - תמיד במסגרת התקציב ותוך עמידה בזמנים!


מידע כללי

.........................

שרותי מיחשוב

.........................

פרויקטים ולקוחות

.........................

טכנולוגיות וכלים

.........................

English / אנגלית   Hebrew / עברית
.........................

הורד PDF קובץ

.........................

פתרונות כוללים בתחום האינטרנט, תיכנון, עיצוב, הפקה ובנייה של אתרי אינטרנט


מה זה בסיס נתונים Microsoft Access Database?

בסיס הנתונים Microsoft Access יצא לראשונה בגירסה 1.0 בשנת 1992 ויכל לרוץ על Windows 3.0. בסיס הנתונים עבד טוב עם מידע רב, אולם התחיל להיות לא יציב כשגודל הקבצים עבר את מחסום ה-700 MB. במהלך 15 השנים מאז ועד היום, יצאו ורסיות נוספות של Access שהפכו אותו לאחד מכלי הפיתוח של בסיסי נתונים לא מבוססי שרת הפופולריים ביותר. מהלך ההתפתחות כלל את Access 2.0 שיצא בשנת 1993, Access 7 עבור Windows 95 שיצא בשנת 1995, Access 97 (Office 97) שיצא בשנת 1997, Access 2000 (Office 2000) שיצא בשנת 1999, Access 2002 (Office XP) שיצא בשנת 2001, Access 2003 (2003 Microsoft Office system) שיצא בשנת 2003 ו-Microsoft Office Access 2007 (2007 Microsoft Office system) שיצא בשנת 2007.

הגמישות הרבה של Microsoft Access Database מאפשרת לו להיות מתאים למגוון רחב של שימושים כגון עסקים קטנים, מחלקות של עסקים גדולים, ומשתמשים קלים הצריכים כלי לניהול מידע. Access יכול להיות גם בסיס הנתונים עבור אפליקציות אינטרנט בשילוב עם Microsoft ASP (Active Server Pages). מפתחים מקצועיים של מערכות מיחשוב גדולות משתמשים ב-Access ככלי פיתוח מהיר (Rapid Application Development) הנחוץ בעיקר ליצירת אבי-טיפוס. גם בפתרונות של בסיסי נתונים גדולים ומבוססי שרת, Access מהווה פתרון מצויין למשתמשי הקצה (front-end) ויכול לעבוד מול בסיסי נתונים אחרים כגון Microsoft SQL Server, Oracle, וכל בסיס נתונים אחר עם קישוריות תואמת ODBC.

אחד היתרונות הגדולים ביותר של Microsoft Access מבחינת מפתח התוכנה הוא התאימות לשפת SQL (Structured Query Language) - ניתן לראות ולערוך שאילתות באוסף של פקודות SQL, וכן ניתן לשלב פקודות SQL במאקרו (Macro) ובשורות קוד VBA (Visual Basic for Applications).

Access מאפשר פיתוח מהיר יחסית מכיוון שהטבלאות, השאילתות, המסכים והדוחות מאוחסנים כיחידה אחת בבסיס הנתונים. להפשטת פיתוח שאילתות, קיים כלי גרפי פשוט שלא דורש כלל ידע ב-SQL. המפתח יכול פשוט לגרור טבלאות ולסמן קוים ביניהן כדי ליצור קישורים שונים הנמצאים בבסיס השאילתה. במידת הצורך ניתן גם לראות ולערוך את אותה השאילתה כקוד SQL.

לסיכום ניתן לאמר ש-Microsoft Access הוא הכלי הטוב והסטנדרטי ביותר לפיתוח בסיסי נתונים אשר לא דורשים טכנולוגיה של client-server: הוא נותן פתרון יעיל ומקיף אשר ניתן ליישום בזמן קצר יחסית ובעלות נמוכה יחסית, וכן ניתן לקשר אותו לנתונים אחרים הקיימים בעסק.

Microsoft Access Database הינו אחד מכלי הפיתוח העיקריים שלנו ובמרוצת השנים צברנו ידע רב ונסיון מעמיק אשר נשמח להעמיד לרשותכם. אנו מעוניינים לפתח את המערכת הדרושה לכם ונשמח לשוחח איתכם.


לפרטים נוספים לחצו על הקישור המתאים:


אשמח לעמוד לרשותכם, לענות על שאלות, לתת יעוץ ראשוני בלתי מחייב
ולשמוע מה יש לכם לאמר לי בכל עניין.

אתם מוזמנים לפנות אלי במייל (yair@yairweissman.com)
או בטלפון נייד: 0544-301265

יאיר