פתרונות ושרותי מיחשוב - פיתוח תוכנה, בניית אתרים,
יעוץ ושירותי מיקור חוץ (outsourcing)

yair@yairweissman.com        Tel: 0544-301265        יאיר ויסמן

שירותים לעסקים זעירים, קטנים וגדולים - תמיד במסגרת התקציב ותוך עמידה בזמנים!


מידע כללי

.........................

שרותי מיחשוב

.........................

פרויקטים ולקוחות

.........................

טכנולוגיות וכלים

.........................

English / אנגלית   Hebrew / עברית
.........................

הורד PDF קובץ

.........................

פתרונות כוללים בתחום האינטרנט, תיכנון, עיצוב, הפקה ובנייה של אתרי אינטרנט


שידרוג ועידכון של בסיס נתונים Microsoft Access Database

החל משנת 1992 בה יצא לאור בסיס הנתונים Microsoft Access Database ועד עתה, מצליחה Microsoft לשמור את Access בחזית כלי הפיתוח מסוגו ובמקום גבוה, אם לא הראשון, ככלי הטוב והסטנדרטי לפיתוח יישומים ואפליקציות הדורשות בסיס נתונים וטיפול בהם. הפתרון היעיל והמהיר שניתן להשיג באמצעותו בעלות נמוכה יחסית הפכו את Access לכלי פופולרי ביותר הנמצא בשימוש בעסקים רבים במגזרים שונים ובגדלים שונים.

אותם היתרונות שהוזכרו לעיל, בצירוף היכולת המהירה ללמוד את יסודות הכלי רב-העוצמה הזה איפשרה גם למתכנתים מתחילים וחסרי נסיון להוציא תחת ידיהם בסיסי-נתונים מרשימים. ואכן, קשה למצוא כיום עסק אשר אין לא ולו יישום אחד המבוסס על בסיס נתונים של Microsoft Access. לרוב, ניתן אף למצוא מספר בסיסי נתונים למטרות שונות הפועלים במקביל באותו עסק.

עסקים אלו העושים שימוש קבוע ב-Microsoft Access, נחלקים לשתי קבוצות: בקבוצה הראשונה נמצאים העסקים המעריכים את Access ככלי פיתוח, מודעים ליכולות שלו, הגיעו לרמת שימוש גבוהה במערכות המבוססות עליו ומשקיעים עוד בתחזוקת בסיס הנתונים ואף מוסיפים ומשפרים את האפליקציות וע"י כך את היתרונות העסקיים המושגים באמצעותו.

קבוצת העסקים והחברות השניה המשתמשת בבסיס הנתונים Microsoft Access Database ממשיכה להשתמש באותו היישום בדיוק כפי שנכתב לפני מספר שנים, ללא שביצעו שום פעולת תחזוקה של המערכת ולא עידכנו את בסיס הנתונים. כעיקרון, אם דרישות המשתמש לא עלו, התוכנה עובדת במצב יציב, לא קורסת מדי פעם ואין ירידה במהירות ובביצועי המערכת - אין שום סיבה ניראית לעין לגעת במערכת או לבצע שינוי כלשהו!

ואולם, במציאות המצב שונה: מאז והותקנה האפליקציה המבוססת על בסיס הנתונים של Microsoft Access, כנראה שכבר יצאה גירסה חדשה של מערכת ההפעלה Windows או לפחות יצאו עידכונים למערכת המותקנת על המחשב שלך, יתכן ויצאה גירסה חדשה יותר של Microsoft Access, או שגם כאן יצאו עידכונים ל-Access או ל-Microsoft Office, כמויות המידע בה צריך Access לטפל גדלה, אולי נוספו משתמשים נוספים למערכת, ויתכן שבאופן כללי ביצועי התוכנה ירדו וזמן התגובה עלה. תופעות אלו מצריכות בדיקה ותחזוקה של המערכת כדי שתמשיך לעבוד ביעילות ולבצע את המשימות לה היא נועדה במשך זמן רב. ועדיין לא דיברנו על תקלות שאף פעם לא טופלו או שצצו במשך הזמן וכן לא הזכרנו צרכים חדשים שעלו כתוצאה מהתפתחות העסק.

אם יש לך תוכנה המבוססת על בסיס נתונים של Microsoft Access Database ואחת מהתופעות המדאיגות שהוזכרו בפיסקה הקודמת מתארת את המצב שלך, אנא צור עימנו קשר.
לנו יש את הידע, הכלים והנסיון לטפל בבסיסי נתונים של Access שנכתבו ע"י מפתחים אחרים (בין אם זה הבן של השכנה שבינתיים התגייס, השתחרר ועכשיו נמצא בהודו או בית תוכנה שכבר לא תומך ביישומי Microsoft Access), ונוכל ליעץ לכם מה הדרך הטובה ביותר להפיק את המירב מהתוכנה הקיימת, וכמובן שאם יש צורך לשפר ולהוסיף פונקציות - נוכל לבצע גם את הפיתוח.


לפרטים נוספים לחצו על הקישור המתאים:


אשמח לעמוד לרשותכם, לענות על שאלות, לתת יעוץ ראשוני בלתי מחייב
ולשמוע מה יש לכם לאמר לי בכל עניין.

אתם מוזמנים לפנות אלי במייל (yair@yairweissman.com)
או בטלפון נייד: 0544-301265

יאיר