פיתוח יישומים באקסס - פיתוח תוכנה, בניית אתרים,
יעוץ ושירותי מיקור חוץ (outsourcing)

yair@yairweissman.com        Tel: 0544-301265        יאיר ויסמן

פיתוח יישום באקסס - תמיד במסגרת התקציב ותוך עמידה בזמנים!


מידע כללי

.........................

שרותי מיחשוב

.........................

פרויקטים ולקוחות

.........................

טכנולוגיות וכלים

.........................

English / אנגלית   Hebrew / עברית
.........................

הורד PDF קובץ

.........................

פיתוח יישום באקסס


פיתוח יישום באקסס

אז החלטתם על פיתוח יישום באקסס! ברכות!

הדרך להחלטה על פיתוח יישום באקסס עוברת דרך מספר תחנות:

בשלב הראשון הגעתם למסקנה כי יש לכם צורך בפיתוח יישום וכי תוכנת מדף, אם קיימת, אינה מספקת פיתרון מתאים למצב שדרש את פיתוח היישום. למרות שברוב המקרים, פיתוח יישום נחשב להרפתקאה עם הרבה נעלמים ומשתנים לעומת רכישת תוכנת מדף (שכן אם לא נעשה נכון כבר מתהליך איפיון התוכנה, פיתוח היישום עלול להתארך וסיום הפרוייקט עלול להתעכב), היתרונות שבפיתוח יישום באופן עצמאי הם עצומים והעיקריים הם גמישות רבה והתאמה מירבית לדרישות המשתמשים.

ההחלטה השניה שהתקבלה היא שפיתוח היישום צריך להיות מבוסס על פלטפורמה של בסיס נתונים. ההחלטה על סביבת הפיתוח ועל הפלטפורמה בשעזרתה מתבצע פיתוח היישום היא אחת ההחלטות החשובות בשלב שלפני תחילת הפיתוח עצמו. כפי שלכל משימה משרדית יש את הכלי המתאים ביותר לביצועה (לדוגמא, מכתב כותבים בעזרת Word ומסמך עתיר חישובים מופק ע"י Excel) כך גם לפיתוח יישום מבוסס על מידע משתנה שיש צורך לשמרו ולהציגו במימשק משתמש נוח, יש צורך להשתמש בפלטפורמה של בסיס נתונים. יתרה מזאת, ליישומים שונים בעלי מאפיינים שונים קיימים פתרונות מגוונים אשר רק אחד מהם יהיה האופטימלי לפיתוח היישום הדרוש. כמובן שניתן לפתח את היישום במספר רב של כלי פיתוח שונים, אולם אם לא יבחר הכלי הנכון, פיתוח היישום עלול להתמשך מעבר לדרוש, או שביצועי היישום לא יהיו טובים מספיק. כדי לבחור את הכלי הנכון והמתאים ביותר לפיתוח היישום הדרוש, יש צורך בהבנת הצרכים של הלקוח וכן הכרה של כלי הפיתוח השונים הקיימים בשוק וההבדלים ביניהם.

לאחר שבשלב הראשון, לאור הכרת צרכי המערכת שלכם, החלטתם על פיתוח יישום באופן עצמאי, ולאחר שבשלב השני, בעקבות ניתוח הצרכים, הוחלט על פיתוח היישום באקסס, הגיע הזמן להחלטה השלישית החשובה לפני תחילת פיתוח היישום באקסס: בחירת המפתח, המתכנת או הגוף שמוציא לפועל את המתואר במסמך הדרישות (או איפיון המערכת).
אין כללים ברורים ומדוייקים איך לבחור מי יבצע את פיתוח היישום באקסס, אולם באופן כללי יש לקחת בחשבון את המקצועיות (לרבות ידע מקצועי תאורטי וכן עבודות קודמות שנעשו), את המחיר (עלות פיתוח היישום וכן צורת התימחור) ולא פחות חשוב: הכימיה, או הקשר הבין-אישי שנוצר בין מזמין העבודה לבין הספק המבצע.

אם החלטתם על פיתוח יישום באקסס, נשמח לשמוע מכם על צרכיכם ולהציע את שירותינו. ניתן לכם להתרשם מהמקצועיות שלנו, נגיש לכם הצעת מחיר הוגנת ותחרותית, ונבצע את פיתוח היישום באקסס כשותפים מלאים בפרוייקט שלכם.


לפרטים נוספים לחצו על הקישור המתאים:


אשמח לעמוד לרשותכם, לענות על שאלות, לתת יעוץ ראשוני בלתי מחייב
ולשמוע מה יש לכם לאמר לי בכל עניין.

אתם מוזמנים לפנות אלי במייל (yair@yairweissman.com)
או בטלפון נייד: 0544-301265

יאיר