פתרונות ושרותי מיחשוב - פיתוח תוכנה, בניית אתרים,
יעוץ ושירותי מיקור חוץ (outsourcing)

yair@yairweissman.com        Tel: 0544-301265        יאיר ויסמן

שירותים לעסקים זעירים, קטנים וגדולים - תמיד במסגרת התקציב ותוך עמידה בזמנים!


מידע כללי

.........................

שרותי מיחשוב

.........................

פרויקטים ולקוחות

.........................

טכנולוגיות וכלים

.........................

English / אנגלית   Hebrew / עברית
.........................

הורד PDF קובץ

.........................

פתרונות כוללים בתחום האינטרנט, תיכנון, עיצוב, הפקה ובנייה של אתרי אינטרנט


שירותי מחשב לעסק קטן

בין אם הקמת עסק חדש כעוסק פטור, עוסק מורשה או חברה בע"מ, או שיש לך עסק קיים והגעת למסקנה שיש צורך לשפר את נושא המיחשוב - אנחנו כאן בשבילך! כמוך, גם אנחנו מפעילים עסק קטן (עם יכולות וביצועים של עסק גדול) ומודעים היטב לתכתיבים ולמצב הייחודי של עסקים קטנים בו כל שקל חשוב, הדרישות ייחודיות, כל עיקוב יכול להיות בעל השפעה גדולה ובאופן כללי אתה צריך מישהו אמין שיספק את הפיתרון במינימום הפרעה לך כדי שתוכל להתרכז במטרה שלך - גידול העסק, ולא באמצעים כגון מחשבים ותוכנה.

עסק קטן אכן יכול להתחיל ללא מיחשוב מתקדם, ובדרך כלל יספיק מחשב אחד עם חיבור לאינטרנט ותוכנת מעבד תמלילים. לרוב התוכנות אגב, ניתן למצוא תוכנות מקבילות הניתנות בחינם ואשר ביצועיהן לא פחותות מהתוכנות הקנויות. אולם, בדרך כלל תוכנות אלו מגיעות ללא תמיכה והן פחות פופולריות כך שאם יש צורך בעזרה, בדרך-כלל יהיה צורך לעשות חיפושים באינטרנט.

גם בשלב ראשוני זה בחיי העסק הקטן (ואפילו לפניו) נשמח לשמוע ממך, לענות על שאלות בנושאי מחשב, תוכנה ואינטרנט, לכוון אותך ולעזור לך לעשות את ההחלטות הנכונות בשבילך. אם יש צורך בהדרכה או טיפול בתקלות - זכור כי אנו זמינים ונמצאים מעברו השני של קו הטלפון.

מהר מאוד יגיע בעל העסק הקטן להבנה כי יש להתקדם מבחינת התוכנה כדי לטפל ביעילות גבוהה יותר במידע ובמשימות השוטפות של העסק. ברוב המקרים השלב הבא מבחינת התוכנה לעסק הקטן יהיה להוסיף תוכנה להנהלת חשבונות, ולו בכדי להנפיק חשבוניות וקבלות) ומאוחר יותר גם לרשום הוצאות. כמו-כן, כדאי גם להתחיל לעשות שימוש חכם יותר בתוכנת Outlook (למי שיש Microsoft Office) - מעבר לניהול הדואר האלקטרוני, תוכנה זאת גם יכולה לשמש כספר טלפונים משוכלל וכיומן פגישות.

בשלב הבא של חיי העסק הקטן מבחינת נושאי המיחשוב, העסק מתחיל לקבל אופי משלו ונוצרות שיטות עבודה ייחודיות לעסק. התוכנות הקיימות עדיין עובדות בצורה יעילה וטובה אולם עובדים בעסק הקטן מוצאים את עצמם עושים שינויים קלים בצורת העבודה כדי שתתאים לפעולת התוכנה, ולעיתים אף נעזרים בניירת או תוכנות נוספות חיצוניות כדי לבצע פעולות שלא ניתנות לביצוע בצורת ההפעלה הסטנדרטית של התוכנה. בהדרגה, היעילות יורדת, נוספת ניירת שאינה נחוצה, המידע מתחיל להתפזר במספר מקומות ונוספות פעולות ידניות הגוזלות זמן יקר. המשמעות של מצב זה לעסק הקטן יכולה להיות קריטית: מידע יאבד או שיקח זמן רב למוצאו (לא נעים כשהלקוח מחכה לתשובה) וההוצאות יעלו כתוצאה מחוסר ייעול.

זהו השלב בחיי העסק הקטן בו הערך המוסף שלנו בתחום התוכנה הוא הגבוה ביותר. אנו נרתום את כל הידע והנסיון המצטבר שלנו מעבודה עם לקוחות אחרים כדי להציע לך וכן ליישם תוכנות מחשב שנכתוב במיוחד לפי דרישות העסק שלך, תוכנות אשר יתנו לך את הפונקציות והתכונות שיש לחברות גדולות המשתמשות במערכות מיחשוב מתקדמות ויקרות מאוד. יתרונות אלו יתנו לעסק שלך יתרונות מסחריים גבוהים ביותר לעומת המתחרים שלך.

אנו נשמח לתת לכם כל שרות שידרש ותמיד נזכור את כל המשמעויות של עבודה מול עסק קטן, הן מבחינת האמינות והן מבחינת התימחור, לוחות הזמנים ועמידה ביעדים.


לפרטים נוספים לחצו על הקישור המתאים:


אשמח לעמוד לרשותכם, לענות על שאלות, לתת יעוץ ראשוני בלתי מחייב
ולשמוע מה יש לכם לאמר לי בכל עניין.

אתם מוזמנים לפנות אלי במייל (yair@yairweissman.com)
או בטלפון נייד: 0544-301265

יאיר