פתרונות ושרותי מיחשוב - פיתוח תוכנה, בניית אתרים,
יעוץ ושירותי מיקור חוץ (outsourcing)

yair@yairweissman.com        Tel: 0544-301265        יאיר ויסמן

שירותים לעסקים זעירים, קטנים וגדולים - תמיד במסגרת התקציב ותוך עמידה בזמנים!


מידע כללי

.........................

שרותי מיחשוב

.........................

פרויקטים ולקוחות

.........................

טכנולוגיות וכלים

.........................

English / אנגלית   Hebrew / עברית
.........................

הורד PDF קובץ

.........................

פתרונות כוללים בתחום האינטרנט, תיכנון, עיצוב, הפקה ובנייה של אתרי אינטרנט


אתר אינטרנט לעסק קטן

אתר אינטרנט של עסק קטן הוא כלי שיווקי חשוב של העסק ולכן יש להשקיע ולתת את הדעת על ייעודו ועיצובו. בלעדי אתר האינטרנט, העסק הקטן עלול להישאר מחוץ לתמונה בתחרות העיסקית ולאבד את היתרונות שנותן אתר אינטרנט טוב לעסק הקטן, הבאים לידי ביטוי בפירסום, שיווק, מכירות, חיסכון במשאבים, שירות לקוחות ועוד.

אתר אינטרנט של עסק קטן צריך לכלול פרטים שנובעים מהתפיסה השיווקית הבסיסית של העסק - ייצג וישקף את המוצר, השירות ומהות העסק, ובדרך-כלל יהיה אחד מהסוגים הבאים: אתר אינטרנט תדמיתי, אתר קטלוג מקוון או אתר אינטרנט המאפשר מסחר אלקטרוני.

לכל עסק, בין אם הוא עסק קטן או חברה גדולה, צריך להיות אתר אינטרנט מרשים ככל האפשר אשר ישמש כמצגת לאופיו ולפעילותו של העסק. לכל עסק יש את הצרכים הייחודיים לו ולכן על האתר להתאים לצרכיו ולדרישותיו של כל לקוח ולקוח. כל פרט של אתר האינטרנט חשוב וצריך להתבצע באופן מקצועי כי אתר אינטרנט ברמה גבוהה יכול לקדם את התפתחות העסק, ולעומת זאת אתר אינטרנט ירוד ברמתו עשוי להזיק לעסק.

עסק קטן צריך לאמץ חשיבה אפילו נועזת בהכנת אתר האינטרנט ולבחון מה המטרה בעסק? מה מהות העסק? למי העסק פונה? ולתת לזה ביטוי באתר האינטרנט.

גולשים לא קוראים עמודי אינטרנט מילה אחרי מילה אלא סורקים את העמוד ובוחרים מילים בודדות או משפטים, ולכן עמודי אתר אינטרנט צריכים להכיל טקסט לסריקה המאופיין ע"י הדגשת מילות מפתח, כותרות משנה בעלות משמעות, רשימות בנקודות, רעיון אחד לכל פיסקה, וכל זה תוך שימוש בחצי מהמילים או פחות מכתיבה רגילה לדפוס.

אנו נשמח לעזור, לייעץ ולבנות לך את אתר האינטרנט של העסק הקטן שלך, תוך שימת דגש על כל מה שחשוב לך, כשהמטרה העיקרית היא ליצור כלי שיווקי-עיסקי אשר יתמוך בך ויקדם את התפתחות העסק שלך. אנא צור עימנו קשר ולאחר שיחה קצרה בה ננסה להבין את מטרותיך נוכל לתת לך כיוון ראשוני בדרך לאתר האינטרנט לעסק שלך.


לפרטים נוספים לחצו על הקישור המתאים:


אשמח לעמוד לרשותכם, לענות על שאלות, לתת יעוץ ראשוני בלתי מחייב
ולשמוע מה יש לכם לאמר לי בכל עניין.

אתם מוזמנים לפנות אלי במייל (yair@yairweissman.com)
או בטלפון נייד: 0544-301265

יאיר