פתרונות ושירותי מיחשוב - פיתוח תוכנה, בניית אתרים,
יעוץ ושירותי מיקור חוץ (outsourcing)

yair@yairweissman.com        Tel: 0544-301265        יאיר ויסמן

שירותים לעסקים זעירים, קטנים וגדולים - תמיד במסגרת התקציב ותוך עמידה בזמנים!


מידע כללי

.........................

שרותי מיחשוב

.........................

פרויקטים ולקוחות

.........................

טכנולוגיות וכלים

.........................

English / àðâìéú   Hebrew / òáøéú
.........................

הורד קובצ PDF

.........................

שיווק עסק קטן כבית תוכנה

שיווק עסק קטן כבית תוכנה

לאחר שהחלטתי לפתוח בית תוכנה ולהציע שירותי פיתוח תוכנה, ניהול פרוייקטים וייעוץ מחשבים לעסקים קטנים ולחברות גדולות ומבוססות שצריכות שירותי פיתוח תוכנה, הן בעבור שידרוג של תוכנות קיימות והן עקב הגידול בעסק שדורש פיתרונות תוכנה חדשים, עלתה שאלת השיווק של העסק החדש:

"מהי הדרך היעילה ביותר במסגרת התקציב, לשווק בית תוכנה כאשר השירותים המוצעים הינם פיתוח תוכנת מחשב, ניהול פרוייקטים של תוכנה, ניהול פרוייקטים בנושאי מיחשוב וייעוץ מיחשוב? ידוע גם כי קהל היעד אליו מופנים מאמצי השיווק של בית התוכנה מורכב מעסקים קטנים ובינוניים אשר צריכים תוכנה ייעודית שתיכתב עבורם מכיוון שלא קיימת תוכנת מדף שתענה על צרכיהם."

ברור היה כי פרסום רחב היקף לא מתאים לשווק את שירותי פיתוח התוכנה והשירותים האחרים מכיוון שהעלות תהיה גבוה מעבר לתקציב וכן לא תהיה התמקדות בקהל היעד הרצוי ושיהווה את בסיס הלקוחות של בית התוכנה שלי.

אפשרות שיווק אחרת של בית התוכנה היא מפה לאוזן ובצורתה הראשונית והבסיסית ננקטה פעולה של שליחת הודעת דואר-אלקטרוני המבשרת על הקמת בית התוכנה לרשימת התפוצה שלי עם בקשה להפיץ את ההודעה על פתיחת בית התוכנה ועל שירותי פיתוח התוכנה לרשימות התפוצה של המקבלים. צורת שיווק ויראלי זאת משתמשת באינטרנט כפלטפורמה, אולם היא מוגבלת הן בגלל כמות המיילים שנשלחים והתלות ברשימות התפוצה המשניות וברצון הטוב של הנמענים, שכן אין כאן שימוש במנגנון שיווק ויראלי אוטומטי.

אפשרות השיווק המתאימה ביותר עבור שירותי פיתוח התוכנה, ניהול הפרוייקטים וייעוץ מחשבים שבית התוכנה שלי מציע לעסקים קטנים ולחברות גדולות ומבוססות שצריכות שירותי פיתוח תוכנה, מבוסס על הקמת אתר אינטרנט אשר משווק שירותי מיחשוב אלו וקידומו במנועי החיפוש כגון Google, Yahoo ו-MSN (Live).

מטבע הדברים, אירגונים שצריכים שירותי פיתוח תוכנה או כל אחד מהשירותים האחרים שבית התוכנה שלי מציע, סביר שיהיה בעל גישה לאינטרנט ושיהיה לו את הידע והיכולת לבצע חיפוש של בית תוכנה במנועי החיפוש. כל שצריך לעשות הוא להקים את אתר האינטרנט שמשווק את בית התוכנה שלי בצורה הכי חכמה לצורך קידום יעיל במנועי החיפוש, וביצוע מספר פעולות קידום בכדי שהאתר שלי יופיע באחד מהמקומות הראשונים בדפי התוצאות של מנועי החיפוש. לדוגמא, אם משתמש יחפש 'בית תוכנה', 'תוכניתן אקסס', 'מתכנת אקסס', 'בסיס נתונים לעסק קטן', 'בית תוכנה Access', 'פיתוח תוכנה' או כל מושג אחר הקשור לתוכנת מחשבים – האתר המשווק את בית התוכנה שלי צריך להופיע בעמוד התוצאות הראשון, ועדיף באחד מהמקומות העליונים.


לפרטים נוספים לחצו על הקישור המתאים:


אשמח לעמוד לרשותכם, לענות על שאלות, לתת יעוץ ראשוני בלתי מחייב
ולשמוע מה יש לכם לאמר לי בכל עניין.

אתם מוזמנים לפנות אלי במייל (yair@yairweissman.com)
או בטלפון נייד: 0544-301265

יאיר