פתרונות ושירותי מיחשוב - פיתוח תוכנה, בניית אתרים,
יעוץ ושירותי מיקור חוץ (outsourcing)

yair@yairweissman.com        Tel: 0544-301265        יאיר ויסמן

שירותים לעסקים זעירים, קטנים וגדולים - תמיד במסגרת התקציב ותוך עמידה בזמנים!


מידע כללי

.........................

שרותי מיחשוב

.........................

פרויקטים ולקוחות

.........................

טכנולוגיות וכלים

.........................

English / àðâìéú   Hebrew / òáøéú
.........................

הורד קובצ PDF

.........................

שיווק בית תוכנה דרך מנועי חיפוש באינטרנט

שיווק בית תוכנה דרך מנועי חיפוש באינטרנט

האינטרנט הפך בשנים האחרונות לפלטפורמת פירסום ששום גוף משווק או שמעוניין בשיווק (כגון בית התוכנה שלי שמציע שירותי פיתוח תוכנה ייעודית, ייעוץ מחשבים וניהול פרוייקטים של תוכנה (או ניהול פרוייקטים בנושאי מיחשוב) יכול להתעלם ממנו. האינטרנט מציע ערוצי שיווק שונים ומשונים ומדי פעם נולדים ערוצי שיווק חדשים, אולם, לא כולם מתאימים לשיווק שירותי פיתוח תוכנת מחשב או לשיווק שירותי ייעוץ או לשיווק שירותי ניהול פרוייקטים של תוכנה. כל הזמן נערכים נסיונות שיווק שונים ומגוונים המנצלים את האינטרנט, אולם הנסיון שלי בשיווק כללי באינטרנט ובשיווק בית תוכנה בפרט, מצביע על קידום במנועי החיפוש הפופולריים (Google, Yahoo ו-MSN (Live)) כערוץ השיווק המתאים ביותר לקידום בית תוכנה המציע שירותי פיתוח תוכנה, ניהול פרוייקטים וייעוץ מחשבים לעסקים קטנים ולחברות גדולות ומבוססות שצריכות שירותי פיתוח תוכנה.

קידום אתר במנועי החיפוש הוא תהליך המסתמך על כך שקיים אתר אותו אנו מעוניינים לקדם (במקרה שלי – האתר של בית התוכנה שלי), ושאתר זה הוא בר-קידום, כלומר הוא בנוי וכתוב בצורה כזאת שניתן לקדם אותו, או שלכל הפחות, לגורם שאחראי על קידום האתר במנועי החיפוש יש אפשרות לבצע שינויים באתר בכדי להביא אותו למצב בו ניתן לקדם אותו. אין זה אומר בהכרח שיש לשנות את צורת האתר ומבנהו – לעיתים השינויים אינם ניראים למבקר, אלא רק למנועי החיפשו המבקרים באתר דרך קבע כדי לבדוק אותם ולהוסיפם למנוע החיפוש.

במקרה הספציפי של קידום האתר המשווק את בית התוכנה שלי, כתיבת האתר היתה עבודה פנימית ולא ע"י גורם חיצוני, והיות וייעוץ מחשבים ובניית אתרים הם חלק משירותי המיחשוב שבית התוכנה שלנו מציע, היה לנו את הידע הדרוש כדי לכתוב את האתר של בית התוכנה בצורה הטובה ביותר שתעזור בקידומו למקומות הגבוהים בדף התוצאות של מנועי החיפוש הפופולריים.

צריך להבין שקידום אתרים אינו מדע מדוייק ואין ספר הוראות של 'עשה' ו-'אל תעשה' שאם נעקוב ונבצע בדיוק את הכתוב בו נגיע למקום הראשון בדף התוצאות של מנועי החיפוש. קידום אתרים נמצא בין מדע לאומנות ומשלב אלמנטים משניהם, ולמרות שיש הרבה הצעות ורעיונות לכיוונים שונים, הדרך היחידה להתקדם היא ע"י ניסויים חוזרים ונשנים. הבעייה היא שמנועי החיפוש אינם מגיבים באופן מיידי לניסויים שלנו וכך התהליך הופך לארוך יותר ומבלבל.

איך לבנות אתר אינטרנט בצורה שתתרום לקידומו במנועי החיפוש ומהן הפעולות הנדרשות לביצוע כדי לקדם את האתר במנועי החיפוש הפופולריים – כל המידע הדרוש קיים באינטרנט ובחינם. כל מה שצריך זה זמן וידע ב-HTML. לחילופין, ניתן לשכור את שירותיה של חברת קידום אתרים שתעשה זאת בעבורכם.


לפרטים נוספים לחצו על הקישור המתאים:


אשמח לעמוד לרשותכם, לענות על שאלות, לתת יעוץ ראשוני בלתי מחייב
ולשמוע מה יש לכם לאמר לי בכל עניין.

אתם מוזמנים לפנות אלי במייל (yair@yairweissman.com)
או בטלפון נייד: 0544-301265

יאיר