פתרונות ושירותי מיחשוב - פיתוח תוכנה, בניית אתרים,
יעוץ ושירותי מיקור חוץ (outsourcing)

yair@yairweissman.com        Tel: 0544-301265        יאיר ויסמן

שירותים לעסקים זעירים, קטנים וגדולים - תמיד במסגרת התקציב ותוך עמידה בזמנים!


מידע כללי

.........................

שרותי מיחשוב

.........................

פרויקטים ולקוחות

.........................

טכנולוגיות וכלים

.........................

English / àðâìéú   Hebrew / òáøéú
.........................

הורד קובצ PDF

.........................

שירותי פיתוח תוכנה למחשב ב-Google

שירותי פיתוח תוכנה למחשב ב-Google

בד בבד עם הקמת אתר האינטרנט של בית התוכנה שלנו שמספק בעיקר שירותי פיתוח תוכנה לעסקים, אך גם שירותי ייעוץ בנושאי מיחשוב שונים וכן ניהול פרוייקטים הקשורים למיחשוב ולתוכנת מחשב, ביצענו פעולות קידום למנועי חיפוש גדולים ובעיקר Google, Yahoo ו-MSN (Live) של Microsoft.

הדרך הטובה ביותר לקדם בית תוכנה, או כל עסק אחר, היא ע"י יצירת תכנים רלוונטיים לנושאים הקשורים ישירות לשירותים שבית התוכנה מציע, כגון שירותי פיתוח תוכנה לפי דרישת הלקוח, הבדלים בין כלי פיתוח תוכנה שונים ופלטפורמות פיתוח שונות, תהליך כתיבת תוכנה, שיטות בניהול פרוייקט תוכנה, הסברים על בסיסי נתונים כגון Microsoft Access ו-Microsoft SQL Server, ייעוץ מחשבים בנושאים שונים כגון אבטחת מידע, גיבויים, ניתוח מערכת, איפיון תוכנה, כתיבת מסמך דרישות, פיקוח חיצוני על פרוייקט מיחשוב ועוד.

המנגנון של Google המבוסס על שרתים רבים התרים אחר מידע חדש באתרים, מוצא את כל הדפים שיצרנו ומקטלג אותם באינדקס שלו בהתאם לאלגוריתם סודי אותו יצרו מהנדסי התוכנה של Google. אולם כתיבת התכנים באתר והקיטלוג שלהם ע"י מנועי החיפוש היא רק ההתחלה. בכדי שבית התוכנה שלנו יופיע במקום מכובד בדף התוצאות הראשון של Google המלאכה עוד ארוכה וכרוכה בעיקרה באופטימיזציה של כל דף בנפרד והאתר כולו כמכלול. תהליך זה הוא ארוך ודורש סבלנות רבה, אולם אם נעשה בצורה נכונה, בית התוכנה שלנו יופיע במקום טוב בתוצאות מנועי החיפוש, זה יבטיח לנו חשיפה גבוהה מאוד ותקווה לאספקת שירותי פיתוח תוכנה ומתן ייעוץ מחשבים ללקוחות חדשים רבים.


לפרטים נוספים לחצו על הקישור המתאים:


אשמח לעמוד לרשותכם, לענות על שאלות, לתת יעוץ ראשוני בלתי מחייב
ולשמוע מה יש לכם לאמר לי בכל עניין.

אתם מוזמנים לפנות אלי במייל (yair@yairweissman.com)
או בטלפון נייד: 0544-301265

יאיר