פיתוח יישומים באקסס - פיתוח תוכנה, בניית אתרים,
יעוץ ושירותי מיקור חוץ (outsourcing)

yair@yairweissman.com        Tel: 0544-301265        יאיר ויסמן

פיתוח יישומים באקסס - תמיד במסגרת התקציב ותוך עמידה בזמנים!


מידע כללי

.........................

שרותי מיחשוב

.........................

פרויקטים ולקוחות

.........................

טכנולוגיות וכלים

.........................

English / אנגלית   Hebrew / עברית
.........................

הורד PDF קובץ

.........................

פיתוח יישומים באקסס


פיתוח יישומים באקסס

המומחיות שלנו היא פיתוח יישומים באקסס (Microsoft Access Database) עבור עסקים קטנים וגדולים, כפתרון לכל האירגון או למחלקה מסויימת. הנסיון רב השנים שלנו בפיתוח יישומים באקסס הצטבר תוך מתן פיתרונות לחברות ממגזרים שונים, ולכן מעבר למיומנות שלנו בנושא פיתוח תוכנה, יש לנו ערך מוסף גבוה גם ביכולתנו להבין תהליכים עיסקיים מורכבים ביותר בזמן קצר.

מעבר לפיתוח יישומים באקסס, מגוון השירותים שלנו כולל את כל השלבים של פרוייקט תוכנה, החל מאיפיון המוצר וניסוח מסמך דרישות, דרך פיתוח התוכנה ועד ביצוע בדיקות קבלה. נשמח לבצע עבורכם את פרוייקט התוכנה בשלמותו, אולם אנו יכולים לעבוד גם כחלק מצוות גדול יותר או כקבלן משנה ולבצע רק חוליה אחת בפרוייקט. לדוגמא, נוכל לקחת על עצמנו את משימת איפיון המערכת בלבד, ועל-סמך האיפיון שנכתוב יוכל בית תוכנה אחר לבצע את פיתוח התוכנה. בדומה, לאחר שבית תוכנה אחר יסיים את שלב הפיתוח, נוכל אנחנו להיכנס לתמונה ולבצע בעבורכם את בדיקות הקבלה ולהכין דו"ח מקיף עם המימצאים, הליקויים והמלצות.

כיום, בתי-תוכנה רבים מציעים שירות של פיתוח יישומים באקסס ברמות ביצוע ותיחכום שונות ובמחירים שונים. למרות שבשבילך, הלקוח, המחיר מהווה גורם חשוב בבחירת בית-בתוכנה, ישנם מספר גורמים נוספים שכדאי לקחת בחשבון לפני שבוחרים. מה הנסיון של בית-התוכנה, האם ביצע פיתוח יישומים דומים באקסס, מי איש הקשר שלך ומי יבצע את הפרוייקט בפועל, מהו פרק הזמן עד לסיום הפרוייקט, איזו תמיכה תקבל לאחר מכן – אלו הם חלק מהשאלות שרצוי לקבל עליהן תשובות מבית תוכנה המציע שירותי פיתוח יישומים באקסס.

אנא צרו עימנו קשר בנוגע ליישום האקסס הנחוץ לכם ונשמח להעמיד לרשותכם את נסיוננו הרב.


לפרטים נוספים לחצו על הקישור המתאים:
סיפורי לקוחות, פגישות, דיונים, דרישות ופתרונות, ועוד:


אשמח לעמוד לרשותכם, לענות על שאלות, לתת יעוץ ראשוני בלתי מחייב
ולשמוע מה יש לכם לאמר לי בכל עניין.

אתם מוזמנים לפנות אלי במייל (yair@yairweissman.com)
או בטלפון נייד: 0544-301265

יאיר