פיתוח יישום באקסס - פיתוח תוכנה, בניית אתרים,
יעוץ ושירותי מיקור חוץ (outsourcing)

yair@yairweissman.com        Tel: 0544-301265        יאיר ויסמן

פיתוח יישומים באקסס - תמיד במסגרת התקציב ותוך עמידה בזמנים!


מידע כללי

.........................

שרותי מיחשוב

.........................

פרויקטים ולקוחות

.........................

טכנולוגיות וכלים

.........................

English / אנגלית   Hebrew / עברית
.........................

הורד PDF קובץ

.........................

פיתוח יישום באקסס עבור יצרן תרופות


פיתוח יישום באקסס עבור יצרן תרופות

חברת מדיטק (סם-און) הינה חברה פארמצבטית המפתחת, מייצרת ומשווקת תרופות. כחלק מתהליך בקרת האיכות, מעבדת החברה מבצעת בדיקות סטנדרטיות סידרתיות לכל החומרים והמוצרים המיוצרים, לאורך זמן, בהתאם לנוהלים קבועים.

ניהול החומרים והבדיקות, ורישום התוצאות נעשה באמצעות יישום המבוסס על בסיס הנתונים אקסס (Access Database). יישום האקסס הראשוני פותח לפני שנים ע"י עובדת החברה. לאחר שהעובדת עזבה, נעזרה החברה בשירותיו של מתכנת אקסס לצרכי תמיכה שותפת, תיקון באגים ופיתוח תכונות חדשות. בשלב מסויים, דרישות החברה מתוכנת האקסס היו מעבר ליכולתו של מתכנת האקסס והחברה יצרה קשר עם יאיר במטרה להעביר לידיו את האחריות על תוכנת האקסס, הכוללת תמיכה טכנית, תחזוקת בסיס הנתונים, שיפורים ותוספות, והתאמת היישום לדרישות החדשות של החברה ממערכת בסיס-הנתונים.

תוכנת אקסס זאת פועלת בסביבת הרשת המשרדית, כאשר קובץ אקסס משותף אשר נמצא על השרת המרכזי מכיל את הטבלאות, ואילו יישום האקסס עצמו, אשר מכיל את כל שאר האובייקטים, קיים על כל אחת מעמדות העבודה של המשתמשים ומחובר למידע בקובץ המשותף ע"י טבלאות מקושרות. הגישה לעבודה במערכת מותנת בזיהוי המשתמש ע"י שם וסיסמא, ואז חלק מהפעולות מאופשרות לשימוש, בהתאם לרמת הגישה וההרשאות של כל משתמש ביישום.

במקור, המערכת פותחה בעזרת Access 97, אולם תוך כדי הוספת תוספות ושיפורים לתוכנה, ובמקביל להכרזות של Microsoft על השקות של גירסאות חדשות של בסיס הנתונים Microsoft Access Database Management System, שודרג גם היישום כך שיעבוד מול גירסא חדשה יותר של אקסס, וישתמש ביכולות החדשות שנוספו. כדי לשמור על אחידות בגירסאות של המשתמשים השונים ביישום, וכדי להקל על פעולת השידרוג, פותח מנגנון תוכנה אוטומטי המזהה גירסה חדשה של יישום האקסס, ומתקין אותה בתחנות העבודה של המשתמשים השונים.

אם אתם רוצים להפיח חיים חדשים בתוכנת האקסס שלכם, לשדרג אותה, לשפר אותה, להוסיף לה תכונות או לרענן את מימשק המשתמש - נשמח לנצל את נסיוננו הרב בסביבת הפיתוח של אקסס לטובתכם.


לפרטים נוספים לחצו על הקישור המתאים:
סיפורי לקוחות, פגישות, דיונים, דרישות ופתרונות, ועוד:


אשמח לעמוד לרשותכם, לענות על שאלות, לתת יעוץ ראשוני בלתי מחייב
ולשמוע מה יש לכם לאמר לי בכל עניין.

אתם מוזמנים לפנות אלי במייל (yair@yairweissman.com)
או בטלפון נייד: 0544-301265

יאיר