פתרונות ושירותי מיחשוב - פיתוח תוכנה, בניית אתרים,
יעוץ ושירותי מיקור חוץ (outsourcing)

yair@yairweissman.com        Tel: 0544-301265        יאיר ויסמן

שירותים לעסקים זעירים, קטנים וגדולים - תמיד במסגרת התקציב ותוך עמידה בזמנים!


מידע כללי

.........................

שרותי מיחשוב

.........................

פרויקטים ולקוחות

.........................

טכנולוגיות וכלים

.........................

English / àðâìéú   Hebrew / òáøéú
.........................

הורד קובצ PDF

.........................

פיתוח תוכנה


פיתוח תוכנה

ההתמחות שלנו היא במתן פתרונות המבוססים על פיתוח תוכנה תפורה לפי צרכיו המיוחדים של כל לקוח. אנו עובדים עם מתודולוגיה מסודרת לניהול פרוייקט תוכנה, המבטיחה את פיתוח התוכנה וביצוע הפרוייקט בצורה האופטימלית ביותר.

כחברת פיתוח תוכנה אנו מתמחים גם בפיתוח תוכנה מול בסיסי נתונים, הדורשת איפיון הן של התוכנה והן של בסיס הנתונים. כדי לתמוך בגדילת נפח המידע ולאפשר עבודה יציבה וביצועים טובים, פיתוח התוכנה צריך להיות מבוסס על איפיון נכון.

פיתוח התוכנה נעשה לאחר כתיבת אפיון שנעשה לאחר שאנו לומדים את צרכי הלקוח. פיתוח התוכנה שלנו מאופיין ע"י ממשקי התוכנה מעוצבים מבחינה גרפית ומבוססים על הנדסת-אנוש ושימושיות גבוהה, המבטיחים תפעול קל של התוכנה גם למשתמש הלא מנוסה. בסופו של תהליך פיתוח התוכנה אנו מלווים את המוצר בתמיכה גם לאחר התקנתו.

היתרונות בפיתוח תוכנה המותאמת לצרכיו של בית העסק הם רבים:

לכל אירגון ישנם צרכים ייחודיים המבדילים אותו מאירגונים אחרים באותו התחום. בעוד שתוכנות מדף עונות לרוב רק על חלק מאותם צרכים, הן מסובכות, ומספקות פתרונות כלליים, פיתוח תוכנה לפי צרכי הלקוח מפשטת את השימוש בה, מאפשרת פונקציות ייחודיות, מסייעת לייעל את העבודה וחוסכת זמן יקר ומשאבים מבוזבזים.

הנסיון הרב שצברנו בפיתוח תוכנות ייחודיות במגוון רחב של נושאים המבוססות על אקסס בשילוב עם מודולים של ויז'ואל בייסיק, מאפשר לנו להציע לך פיתוח תוכנה יציבה, יעילה וידידותית למשתמש, תוך שמירה על שירות מעולה ומחירים תחרותיים.

יתרוננו הגדול מעבר לפיתוח תוכנה הוא שיש לנו ראייה הכוללת של צרכי הלקוח והיקף הפרויקט, ללא צורך מצד הלקוח להיכנס להגדרות מפורטות. פיתוח תוכנה מותאמת לאירגון הוא משימה מורכבת ומאתגרת. הנסיון שלנו בפיתוח תוכנה בתחומים רבים ומגוונים, מביא לכל פרוייקט תוכנה ראיה טכנולוגית מקיפה שעוזרת לנו משלב איפיון התוכנה, דרך שלב פיתוח התוכנה, ועד להטמעת המערכת בארגון. באמצעות פיתוח תוכנה ייעודית, אנו יכולים לספק פיתרון תוכנה לקיצור וייעול התהליכים בארגון.


לפרטים נוספים לחצו על הקישור המתאים:


אשמח לעמוד לרשותכם, לענות על שאלות, לתת יעוץ ראשוני בלתי מחייב
ולשמוע מה יש לכם לאמר לי בכל עניין.

אתם מוזמנים לפנות אלי במייל (yair@yairweissman.com)
או בטלפון נייד: 0544-301265

יאיר