פתרונות ושרותי מיחשוב - פיתוח תוכנה, בניית אתרים,
יעוץ ושירותי מיקור חוץ (outsourcing)

yair@yairweissman.com        Tel: 0544-301265        יאיר ויסמן

פרוייקט Access - תמיד במסגרת התקציב ותוך עמידה בזמנים!


מידע כללי

.........................

שרותי מיחשוב

.........................

פרויקטים ולקוחות

.........................

טכנולוגיות וכלים

.........................

English / אנגלית   Hebrew / עברית
.........................

הורד PDF קובץ

.........................

פרוייקט Access


פרוייקט Access

פרוייקט Access מתייחס לפרוייקט תוכנה המבוסס על Access. לרוב הכוונה היא שהפרוייקט משתמש ב-Access ליצירת ממשק המשתמש ולא רק כבסיס-נתונים עבור תוכנה שנכתבה בעזרת כלי פיתוח אחר כגון VB.

פרוייקט Access כרוך בניהול מידע אשר אגור ברוב המקרים בבסיס-נתונים של Access, למרות שפרוייקט Access יכול גם לנהל מידע ממקורות אחרים כגון SQL Server. חלק מהאובייקטים המרכיבים פרוייקט Access בדרך-כלל כוללים את מקור המידע שיכול להיות טבלאות הקיימות כחלק מפרוייקט Access עצמו, או קישורים לטבלאות חיצוניות ממקורות אחרים, שאילתות, טפסים, דוחו"ת ושורות קוד.

בפרוייקט Access, לכל סוג של אובייקט יש תפקיד משלו: שאילתות משמשות כדי להציג את המידע בצורות שונות מצורתו המקורית, טפסים משמשים בפרוייקט Access כדי לבנות את ממשק המשתמש, דוחו"ת הם השם הכולל לפלט המודפס של פרוייקט Access, ושורות הקוד הם החומר שמחבר יחד את כל האובייקטים ויוצק לפרוייקט Access את 'החוכמה'. פרוייקט Access יכול להתקיים גם ללא שורות קוד, אולם הכוח והאפשרויות הגלומים בשורות הקוד מאפשרים לפרוייקט Access להיות הרבה מעבר למערכת ששולפת מידע מטבלאות ומאפשרת לנהל אותו.

פרוייקט Access שנבנה ע"י מתכנת אקסס מקצועי ובעל נסיון רב, יכול גם להתממשק למערכת ההפעלה, לשלוט בהתקני חומרה שונים ולבצע כל פעולה שניתן לבצע עם כל תוכנה שנכתבה בכל שפת תיכנות אחרת.

אם אתם חושבים על פרוייקט Access, נשמח לשמוע מכם, לייעץ לכם, להעמיד את נסיוננו הרב לשרותכם ואף לבצע את פרוייקט Access שלכם.


לפרטים נוספים לחצו על הקישור המתאים:
סיפורי לקוחות, פגישות, דיונים, דרישות ופתרונות, ועוד:


אשמח לעמוד לרשותכם, לענות על שאלות, לתת יעוץ ראשוני בלתי מחייב
ולשמוע מה יש לכם לאמר לי בכל עניין.

אתם מוזמנים לפנות אלי במייל (yair@yairweissman.com)
או בטלפון נייד: 0544-301265

יאיר