תוכניתן Access - פיתוח תוכנה, בניית אתרים,
יעוץ ושירותי מיקור חוץ (outsourcing)

yair@yairweissman.com        Tel: 0544-301265        יאיר ויסמן

תוכניתן Access - תמיד במסגרת התקציב ותוך עמידה בזמנים!


מידע כללי

.........................

שרותי מיחשוב

.........................

פרויקטים ולקוחות

.........................

טכנולוגיות וכלים

.........................

English / אנגלית   Hebrew / עברית
.........................

הורד PDF קובץ

.........................

תוכניתן Access


תוכניתן Access

מה מבדיל בין תוכניתן Access אחד למשנהו?

למרות שהשאלה מגדירה מראש את כלי פיתוח התוכנה, ו-Access ככלי פיתוח תוכנה, מאפשר פיתוח תוך שימוש במתודולוגיה אחידה, עדיין יש מספיק מקום לתוכניתני Access שונים המשתמשים בכלי פיתוח זה לעבוד בצורות שונות ורבות, אשר למרות שיספקו את אותה תוצאה סופית כפי שהוגדרה מראש ע"י מזמין התוכנה, חלקן יהיו יעילות יותר וחלקן יעילות פחות. המשמעות היא שבעוד שתוכניתן Access אחד יפתח את התוכנה בזמן קצר יותר ובעלות נמוכה יותר, תוכניתן Access אחר ישקיע שעות רבות יותר כדי להגיע לתוצאה המבוקשת ובעלות גבוה יותר; תוכניתן ה-Access הראשון עשוי ליצור מערכת יעילה וזריזה יותר שמסוגלת לשלוף מידע ולבצע עליו פעולות במהירות גבוהה, בעוד שתוכניתן Access אחר יצור תוכנה איטית יותר שבסופו של דבר תיקרוס בגלל כמות המידע המצטבר במערכת (התוכנה שפותחה ע"י תוכניתן Access הראשון עדיין תמשיך לפעול).

במקרה המתואר לעיל, ניתן לאמר בברור שתוכניתן ה-Access הראשון הוא המנוסה יותר, ההחלטות שלקח בנוגע למבנה הנתונים נכונות יותר, הוא מבין את המשמעויות מאחורי פעולות פשוטות של הוספה, עידכון ומחיקת רשומות, בקיא יותר בתיכנות VB ו-VBA ומכיר טוב יותר את הקשר שבין Access ומערכת ההפעלה.

הנסיון שתוכניתן Access מביא איתו ושעשוי לתרום להצלחת פיתוח התוכנה מתחיל עוד לפני העבודה הישירה על פיתוח התוכנה - נסיון קודם במתן פתרונות תוכנה כולל ניתוח מערכת, עיצוב ממשק משתמש, קישור למערכות מחשב אחרות, ועוד יאפשרו לתוכניתן Access מנוסה להתעלות מעבר לתוכניתן Access עם נסיון מועט יותר בראיית התמונה הכוללת של פרוייקט התוכנה.

כתוכניתן Access יש ליאיר נסיון מוכח של שנים רבות בעבודה עם חברות קטנות וגדולות, החל מההשקה של הגירסה הראשונה של Access בשנת 1992. נסיון זה כולל שימוש ב-API לצורך התממשקות למשאבים ולהתקנים חיצוניים, שימוש נרחב ב-VBA וב-VB להגדלת גמישות המערכת, עבודה מול מסדי נתונים גדולים כגון SQL Server, פיתוחים משלימים ב-ASP וב-NET. לפיתרונות אינטרנט ואינטרא-נט, ועוד.

מלבד היותו תוכניתן Access ברמה גבוהה ביותר, יאיר בעל יכולת טובה לעבודה בצוות, בעל יוזמה ועצמאות, ובעל יכולת למידע עצמית גבוהה. מגוון העסקים אשר נהנים מפתרונות Access אותם פיתח יאיר נע בין חברות יצרניות לחברות שיווק ומכירות, פתרונות כלליים לניהול עסקים בנישות ספציפיות ועד לפתרונות נקודתיים ועמוקים המספקים מענה ששום תוכנה אחרת לא מספקת, חברות פרטיות, אירגונים שלא למטרות רווח וגופי שלטון.

'תוכניתן Access' זאת הגדרה חלקית בלבד. מעבר לכך יש את השלב המקדים של ניתוח המערכת, ולאחר סיום הפיתוח קיימים שלבי ההטמעה, ההדרכה ומתן השרות השוטף, הכולל מתן תחזוקה מונעת וכן פיתוחים והרחבות נוספות. יאיר מספק פיתרון כולל מקצה-לקצה של כל הדרוש להצלחת פרוייקט התוכנה שלכם. אם פרוייקט המיחשוב כולל תחומים אחרים בנוסף לפיתוח התוכנה, ליאיר יש גם את הידע והנסיון לעמוד בראש הפרוייקט ולנהל אותו.

אם אתם מחפשים תוכניתן Access, פרילנסר, לעבודה על פרוייקט פיתוח ב-Access, וחשובים לכם מהירות התגובה, עמידה בלוחות זמנים, סטנדרטים גבוהים ומחירים נוחים, אנא התקשרו אלי לשיחה בלתי מחייבת.


לפרטים נוספים לחצו על הקישור המתאים:


אשמח לעמוד לרשותכם, לענות על שאלות, לתת יעוץ ראשוני בלתי מחייב
ולשמוע מה יש לכם לאמר לי בכל עניין.

אתם מוזמנים לפנות אלי במייל (yair@yairweissman.com)
או בטלפון נייד: 0544-301265

יאיר