פתרונות ושרותי מיחשוב - פיתוח תוכנה, בניית אתרים,
יעוץ ושירותי מיקור חוץ (outsourcing)

yair@yairweissman.com        Tel: 0544-301265        יאיר ויסמן

שירותים לעסקים זעירים, קטנים וגדולים - תמיד במסגרת התקציב ותוך עמידה בזמנים!


מידע כללי

.........................

שרותי מיחשוב

.........................

פרויקטים ולקוחות

.........................

טכנולוגיות וכלים

.........................

English / אנגלית   Hebrew / עברית
.........................

הורד PDF קובץ

.........................

תוכניתן אקסס


תוכניתן אקסס

יאיר ויסמן הוא תוכניתן אקסס, VBA, VB מקצועי ומנוסה המתמחה במתן פתרונות תוכנה כחלק מפיתרון מיחשוב כולל לעסקים ולחברות. ליאיר נסיון רב כתוכניתן אקסס, בפיתוח אפליקציות כולל ניתוח מערכת, עיצוב ממשק משתמש, קישור למערכות מחשב אחרות, ועוד - לפי צרכי הלקוח ודרישותיו. כתוכניתן אקסס יש ליאיר נסיון של שנים רבות בעבודה עם חברות קטנות וגדולות.

ליאיר נסיון מוכח כתוכניתן אקסס, החל מההשקה של הגירסה הראשונה של Access בשנת 1992. נסיון זה כולל עבודה מול מסדי נתונים גדולים כגון SQL Server, שימוש נרחב ב-VBA וב-VB להגדלת גמישות המערכת, שימוש ב-API לצורך התממשקות למשאבים ולהתקנים חיצוניים, פיתוחים משלימים ב-ASP וב-NET. לפיתרונות אינטרנט ואינטרא-נט, ועוד.

מלבד היותו תוכניתן אקסס ברמה גבוהה ביותר, יאיר בעל יכולת טובה לעבודה בצוות, בעל יוזמה ועצמאות, ובעל יכולת למידע עצמית גבוהה. מגוון העסקים אשר נהנים מפתרונות אקסס אותם פיתח יאיר נע בין חברות יצרניות לחברות שיווק ומכירות, פתרונות כללים לניהול עסקים בנישות ספציפיות ועד לפתרונות נקודתיים ועמוקים המספקים מענה ששום תוכנה אחרת לא מספקת, חברות פרטיות, אירגונים שלא למטרות רווח וגופי שלטון.

'תוכניתן אקסס' זאת הגדרה חלקית בלבד. מעבר לכך יש את השלב המקדים של ניתוח המערכת, ולאחר סיום הפיתוח קיימים שלבי ההטמעה, ההדרכה ומתן השרות השוטף, הכולל מתן תחזוקה מונעת וכן פיתוחים והרחבות נוספות. יאיר מספק פיתרון כולל מקצה-לקצה של כל הדרוש להצלחת פרוייקט התוכנה שלכם. אם פרוייקט המיחשוב כולל תחומים אחרים בנוסף לפיתוח התוכנה, ליאיר יש גם את הידע והנסיון לעמוד בראש הפרוייקט ולנהל אותו.

אם אתם מחפשים תוכניתן אקסס, פרילנסר, לעבודה על פרוייקט פיתוח באקסס, וחשובים לכם מהירות התגובה, עמידה בלוחות זמנים, סטנדרטים גבוהים ומחירים נוחים, אנא התקשרו אלי לשיחה בלתי מחייבת.


לפרטים נוספים לחצו על הקישור המתאים:


אשמח לעמוד לרשותכם, לענות על שאלות, לתת יעוץ ראשוני בלתי מחייב
ולשמוע מה יש לכם לאמר לי בכל עניין.

אתם מוזמנים לפנות אלי במייל (yair@yairweissman.com)
או בטלפון נייד: 0544-301265

יאיר