פתרונות ושרותי מיחשוב - פיתוח תוכנה, בניית אתרים,
יעוץ ושירותי מיקור חוץ (outsourcing)

yair@yairweissman.com        Tel: 0544-301265        יאיר ויסמן

שירותים לעסקים זעירים, קטנים וגדולים - תמיד במסגרת התקציב ותוך עמידה בזמנים!


מידע כללי

.........................

שרותי מיחשוב

.........................

פרויקטים ולקוחות

.........................

טכנולוגיות וכלים

.........................

English / אנגלית   Hebrew / עברית
.........................

הורד PDF קובץ

.........................

ניהול אוסף אומנות לסוחרים, גלריות ואספנים


בסיס-נתונים אקסס לניהול מסחר בינלאומי באומנות (24/5/07)

תאור המקרה:

מיקי תירוש, סוחר אומנות בין-לאומי, מבצע רכישות רבות של עבודות אומנות בשותפויות. מספר השותפים יכול להשתנות וכן אחוזי הבעלות של השותפים וזהותם משתנים מפריט אומנות אחד למישנהו. מערכת הניהול של מיקי מטפלת בכל נושא השותפויות, אולם כעת גם השותפים מעוניינים במידע על פרטי האומנות הרלוונטיים להם.

רקע:

מיקי תירוש, סוחר אמנות בקנה-מידה בין-לאומי, פעיל במגזר הפרטי והעיסקי ומבצע עיסקאות ברחבי העולם. פעילותו כוללת בין השאר ניהול מלאי, הפקת קטלוגים, שליטה במערך הלוגיסטי, שינוע פריטים בין מספר מחסנים ואולמות תצוגה, ניהול אוספים עבור צד שלישי, שותפויות, והנהלת חשבונות.

לפני כעשר שנים פנה מיקי אל יאיר לצורך הקמת מערכת ממוחשבת אשר תתמוך בתהליכים הנהוגים בעסק ותשמש ככלי הניהול המרכזי בו וכמאגר המידע הראשי.

העסק של מיקי גדל כל הזמן וכך גם מורכבות הפעולות המתבצעות במסגרתו. הליווי הצמוד אותו מיקי מקבל, וכלי הפיתוח שנבחר (Microsoft Access) מאפשרים לבצע שינויים בתוכנה על בסיס קבוע ולשפר ולשדרג אותה. ואכן התוכנה הפכה ל'יישות' עם חיים משל עצמה, אשר גודלת, לומדת, משתפרת ומתאימה את עצמה לדרישות העיסקיות החדשות.

גם בפרוייקט מתגלגל זה, בסיס הנתונים אקסס מוכיח את עצמו כבחירה נכונה: למרות הגידול בנפח המידע, במספר המשתמשים ובמורכבות הפעולות שאקסס נדרש לבצע, בסיס הנתונים עומד בכבוד בכל האתגרים שהוצבו ועוד היד נטויה.

במסגרת עבודתו, רוכש מיקי עבודות אומנות מסוימות יחד עם שותפים שונים וכך קיימים שותפים מסוימים אשר להם יש אחזקות ברמות שונות בפריטים שונים, והם מעוניינים לקבל תמונה מהימנה ועדכנית על הפריטים בהם הם שותפים, על גודל ההשקעה שלהם, על הערך הנוכחי של ההשקעות, ועוד. יתרה מזאת - מעבר לדו"חות שהמערכת של מיקי מייצרת במיוחד לצרכים אלו, אותם שותפים מעוניינים בפיתרון 'חכם' יותר אשר יאפשר להם להריץ שאילתות לגבי המידע הרלונטי להם.

הפיתרון:

הפיתרון שהוצע, התקבל ויושם בהצלחה ניצל גם הוא את היכולות של בסיס הנתונים Microsoft Access. כחלק מהפיתרון, נוספה פונקציה חדשה למערכת, אשר מייצרת קובץ נתונים חלקי הכולל רק את המידע הרלוונטי לשותף שנבחר מרשימת השותפים. קובץ הנתונים החדש שנוצר, נשלח באמצעות דואר אלקטרוני אל השותף, אשר משתמש בגירסא מותאמת של תוכנת ניהול אוספי האומנות כדי להריץ שאילתות ולהדפיס דוחו"ת.


אם גם העסק שלכם דינאמי, הדרישות העיסקיות מהתוכנה שלכם משתנות ואתם מעוניינים בפיתרון יעיל המגובה בשירות צמוד, פיתרון אשר ילווה אתכם לאורך זמן, יגדל עם העסק שלכם ותמיד יהיה עדכני ויעיל - אנא צרו קשר ואשמח להעמיד לרשותכם את הידע והנסיון שנצבר.


לפרטים נוספים לחצו על הקישור המתאים:
תוכנה לניהול מוני חשמל - ניתוח צריכה והפקת חשבוניות, תחזוקה שוטפת של המונים, בקרת הפסדים וגילוי גניבות:
סיפורי לקוחות, פגישות, דיונים, דרישות ופתרונות, ועוד:


אשמח לעמוד לרשותכם, לענות על שאלות, לתת יעוץ ראשוני בלתי מחייב
ולשמוע מה יש לכם לאמר לי בכל עניין.

אתם מוזמנים לפנות אלי במייל (yair@yairweissman.com)
או בטלפון נייד: 0544-301265

יאיר